1. Anasayfa
  2. Münih Uçak Bileti

Münih Uçak Bileti

Münih Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Münih Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Ülkemiz şehirlerinden İstanbul, İzmir ve Ankara’dan Münih’e direkt uçuş mevcuttur. İstanbul’dan Münih’e gün içerisinde 7 adet sefer yapılmaktadır. Ülkemizden Münih’e uçan uçak firmaları şöyledir: Türk Hava Yolları, Pegasus, SunExpress, Corendon, Condor. Münih için uçak biletini en ucuza bulabileceğiniz aylar ise: Haziran, Temmuz ve Ekim aylarıdır. Bunun yanında Ocak, Mart, Nisan ayları Münih’e gidiş için hiç doğru bir zaman değildir zira bilet fiyatları bu aylarda tavan yapmaktadır. Uçak biletinizi sitemiz üzerinden online olarak gitmeden 45-50 gün öncesinde alırsanız, uçak biletinizi oldukça ucuza alma fırsatını yakalarsınız.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Münih’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Münih Hakkında
  3. Münih Ne Yenir?
  4. Münih Nerede Yenir
  5. Münih Gezilecek Yerler
  6. Münih Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Münih'te Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Münih'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Münih Otel Tavsiye

Münih’teki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Münih’te Münih Franz Josef Strauss Havalimanı adında bir adet havalimanı bulunur. Münih seyahatinizi gerçekleştirmek için online uçak biletinizi aldınız mı? Eğer henüz almadıysanız sitemize girip Münih uçak bileti şeklinde aratarak kısa sürede Münih uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Münih Franz Josef Strauss Havalimanı

1992 yılında kurulan bu havalimanı Bavyera eyaletinin Münih kentine hizmet veren havalimanıdır. Şehir merkeziyle arasındaki mesafe 28 kilometredir. Almanya’nın en işlek ikinci havalimanı olmakla beraber Avrupa’nın en işlek sekizinci havalimanıdır. Bu havaalanının mimarisi bir tasarım harikası olarak ele alınmaktadır. Münih Franz Josef Strauss Havalimanı’ndan Münih şehir merkezine gitmek için şu vasıtaları kullanabilirsiniz:

Tren, şehir merkezine ulaşımın en kolay yoludur. Tren olarak şehir merkezine ulaşımda kullanacağınız tren hattı ise S-Bahn tren hattıdır. Havaalanı ve şehir içi tren kullanımlarını kapsayan bir kart mevcut bu kartı ekonomik olması açısından beş kişiye kadar ortak kullanımla değerlendirebiliyorsunuz. Bu S-Bahn trenleri ise kısaca banliyö treni olarak da çevrilebilir. Tren ile havaalanından şehir merkezine yaklaşık 40 dakikalık bir yolculukla ulaşmanız mümkündür.

Taksi ile bu 28 kilometrelik yolu oldukça konforlu bir şekilde kat edebilirsiniz. Havalimanı çevresindeki taksi duraklarına giderek buradan bir taksiye binebilirsiniz.

Araç kiralayarak da Münih Franz Josef Strauss Havalimanı’ndan Münih şehir merkezine ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Araç kiralamak için havalimanı çevresinde bulunan Alamo, Hertz ve Enterprise gibi araç kiralama ofislerine gidebilirsiniz. Kiraladığınız araç ile şehir merkezine doğru giderken A9 yolunu kullanabilirsiniz.

Münih'te Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Sitemiz üzerinden online ucuz uçak bileti alabilmek için en az 50 gün önceden almanız gerekir. Aynı zamanda havaalanından kalkan otobüsleri kaçırmamak için dikkatli olmalısınız. Sıcak iklim özelliklerine sahip olmasına rağmen ne zaman soğuk havanın sizi vuracağını bilemezsiniz, yanınızda her zaman uzun kollu birkaç parça kıyafet bulundurmalısınız.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz