1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Münih Uçak Bileti

Münih Otel Tavsiye

04 Aralık 2021 18:20
  1. Arthotel Münich
  2. Hotel Concorde
  3. Schwabinger Wahrheit by Geisel
  4. Hotel Kreis Residenz München

1. Arthotel Münich

Arthotel Münich, oldukça canlı bir yer olan Ludwigsvorstadt bölgesinde bulunan bir oteldir. Bu otel ailenizle gidebileceğiniz temiz otellerden biridir. Aynı zamanda evcil hayvan bulundurmanıza da olanak sağlamaktadır. Bu otelin gecelik fiyatları ise oldukça uygundur.

Arthotel Münich

2. Hotel Concorde

Hotel Concorde, Altstadt-Lehel bölgesinde bulunan bir oteldir. Bu otelin havaalanı servisi bulunmaktadır ve oldukça güzel yemekleri olan bir restoranı vardır. Bir diğer avantajı ise eğer evcil hayvanınızla geliyorsanız bu hotel de evcil hayvanınızı kabul edecektir. Bu hotelde odaların geceliği oldukça pahalıdır.

Hotel Concorde

3. Schwabinger Wahrheit by Geisel

Schwabinger Wahrheit by Geisel, Schwabing-Freimann bölgesinde yer almaktadır. Bu otelde Fitness, Spa ve Sağlık merkezi hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca otelde evcil hayvan bulundurabilirsiniz. Odaların geceliği ise oldukça uygundur. Aile odaları da mevcuttur.

Schwabinger Wahrheit by Geisel

4. Hotel Kreis Residenz München

Hotel Kreis Residenz München, Trudering-Riem bölgesinde bulunan otelin transfer ve havaalanı servisi hizmetleri mevcuttur. Park yeri, engelli müşteriler için olanakları vardır. Aynı zamanda bu otele de evcil hayvanlarınızla gelebilirsiniz. Odaların gecelik ücreti ise ortalama düzeydedir. Eğer rahat edebileceğiniz, güvenli ve ferah odalara sahip bir otel arıyorsanız burası tam size göre!

Hotel Kreis Residenz München

Daha Fazlasını Keşfet!

Münih Nerede Yenir

Münih Nerede Yenir

Uçak bileti almak için çok zahmette bulunacağınız halde, online uçak bileti almak için hiç uğraşmazsınız. Evinizde 7/24 fark etmez sitemize girerek online uçak biletinizi alabilirsiniz. Münih uçak bileti hazırsa, size tavsiyemiz olan şu Münih restoranlarına bir göz atmanızı isteriz:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Münih'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih'te Alışveriş - Ne Alınır?

Münih'te Alışveriş - Ne Alınır?

Münih, Almanya’nın en ünlü moda merkezlerinden biridir Münih. Önemli bazı sokaklarında bu konuda oldukça ünlü mağazalar bulabileceksinizdir. Bu sokaklar: Residenzstasse, Maximillianstrasse, Theatinerstrasse, Kaufingerstrasse ve Neuerstrasse olarak sıralanabilir. Aynı zamanda Münih’ten sevdikleriniz için birçok hediyelik eşya, ev eşyası, teknolojik aletler, özel üretim porselen takımlar ve özel üretim dekoratif eşyalar bulabilirsiniz. Bunlar için bu saydığımız caddelerde gezinmek yeterlidir. Burada hem hediyelik eşya, hem teknolojik eşya hem de tasarım ürünler bulabilirsiniz. Elisabetmarkt ise Münih’te kaldığınız süre boyunca meyve sebze alışverişinizi yapabileceğiniz yerdir. Viktualienmarkt ise Münih’in en ünlü pazarıdır. Bu pazarda Alman biralarını tadabilir, pazardaki eğlencelere katılabilir ve Fransız-İtalyan menşeili şaraplardan tadabilir, sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Münih Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Turistik yerlerde ve Avrupa’da olduğu üzere Münih’te gece hayatı renkli şehirlerden biridir. Özellikle hafta sonu geceleri fazlasıyla kalabalık olmaktadır. Hafta içi bir nebze daha sakindir hafta sonlarına göre. Bu sebeplerden dolayı ise her bütçeye göre eğlence mekanları bulunmaktadır Münih’te. Eğer Münih uçak biletinizi sitemizden alarak hazır ettiyseniz, Münih’e gittiğinizde uğramanızı tavsiye ettiğimiz şu mekanlara bir göz atmanızı isteriz:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih Gezilecek Yerler

Münih Gezilecek Yerler

Münih uçak biletini online uçak bileti şeklinde almayı tercih ederek hem paranızdan hem zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Münih’e kadar gitmişken mutlaka gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih Ne Yenir?

Münih Ne Yenir?

Kendine özgü bir damak tadı vardır Münih’in. Mutfağı genellikle et yemekleri ağırlıklıdır. Dana ve domuz eti ön planda olan et türleridir ancak bunun yanında tavşan, sülün ve geyik eti gibi et çeşitlerine de rastlamak mümkündür. Münih uçak biletinizi sitemizden alarak hazır ettiyseniz tatmanız için size tavsiye ettiğimiz şu lezzetlere bir göz atmanızı isteriz:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Münih’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Münih genel olarak ılıman bir iklime sahiptir ve bol yağış alır. Yağışları genellikle yaz yağışları olarak kendini gösterir. Buna rağmen en çok yağışı genellikle Haziran ayında alır. Bu şehrin en kurak dönemi Şubat ayında yaşanmaktadır. En sıcak olduğu ay Temmuz ayıdır ve yıllık sıcaklık ortalaması 17,4 derecedir. En soğuk olduğu ay ise Ocak ayıdır ve yıllık sıcaklık ortalaması -1,8 derecedir. Genel olarak yazları sıcak ve yağışlı geçer; kışları ise oldukça kurak ve soğuk geçmektedir. Nem oranı oldukça azdır. Münih’i ziyaret için en uygun ay ise Ekim ayıdır. En ucuz uçak biletlerini bulabileceğiniz aylarda sitemiz üzerinden online olarak uçak biletinizi alabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih Hakkında

Münih Hakkında

Münih, Avrupa Birliği’nin en büyük on ikinci şehridir. Almanya’nın Bavyera (Bayern) eyaletinin en büyük şehri ve başkentidir ve aynı zamanda Hamburg ve Berlin’den sonra Almanya’nın en büyük şehridir. Münih adı eski dilde “keşişlerin yeri” anlamına gelmektedir ve buna bağlı alarak şehrin armasında bir rahip simgesi bulunmaktadır. Siyah ve altın sarısı şehrin resmi renkleridir. Şehri tanımlayan slogan önceleri “Die Weltstadt mit Herz.” idi. Bu sloganın anlamı: ‘Yürekli dünya şehri’dir. Fakat son zamanlarda bu motto değişikliğe uğrayarak “München mag dich.” olmuştur. Bu sloganın anlamı ise: ‘Münih seni seviyor’dur. Ülkenin en önemli finansal kaynaklarından biri olan bu şehrin, 2017 yılında yapılan sayıma göre nüfusu 1,4 milyondur. Hitler dönemi savaşta oldukça fazla zarar gören bir şehirdir ancak savaştan sonra yapılan restorasyon çalışmalarında yapıların tarihi bir görüntüye uygun olacak şekilde inşa edilmesine önem verilmiştir. Yani restorasyonla da olsa tarihi dokunun korunduğu bir şehirdir ve bu dokuyu yansıtmayı en iyi şekilde başaran ikinci şehirdir Almanya’da. Eğer Münih’i ziyaret etmek istiyorsanız makalemizin devamını okumadan önce uçak biletinizi almanızı tavsiye ederiz, ne kadar erken o kadar ucuz uçak bileti!

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Münih Uçak Bileti

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz