1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Otel Tavsiye
  4. Münih Uçak Bileti

Münih Otel Tavsiye

28 Ocak 2021 19:35
  1. Arthotel Münich
  2. Hotel Concorde
  3. Schwabinger Wahrheit by Geisel
  4. Hotel Kreis Residenz München

1. Arthotel Münich

Arthotel Münich, oldukça canlı bir yer olan Ludwigsvorstadt bölgesinde bulunan bir oteldir. Bu otel ailenizle gidebileceğiniz temiz otellerden biridir. Aynı zamanda evcil hayvan bulundurmanıza da olanak sağlamaktadır. Bu otelin gecelik fiyatları ise oldukça uygundur.

Arthotel Münich

2. Hotel Concorde

Hotel Concorde, Altstadt-Lehel bölgesinde bulunan bir oteldir. Bu otelin havaalanı servisi bulunmaktadır ve oldukça güzel yemekleri olan bir restoranı vardır. Bir diğer avantajı ise eğer evcil hayvanınızla geliyorsanız bu hotel de evcil hayvanınızı kabul edecektir. Bu hotelde odaların geceliği oldukça pahalıdır.

Hotel Concorde

3. Schwabinger Wahrheit by Geisel

Schwabinger Wahrheit by Geisel, Schwabing-Freimann bölgesinde yer almaktadır. Bu otelde Fitness, Spa ve Sağlık merkezi hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca otelde evcil hayvan bulundurabilirsiniz. Odaların geceliği ise oldukça uygundur. Aile odaları da mevcuttur.

Schwabinger Wahrheit by Geisel

4. Hotel Kreis Residenz München

Hotel Kreis Residenz München, Trudering-Riem bölgesinde bulunan otelin transfer ve havaalanı servisi hizmetleri mevcuttur. Park yeri, engelli müşteriler için olanakları vardır. Aynı zamanda bu otele de evcil hayvanlarınızla gelebilirsiniz. Odaların gecelik ücreti ise ortalama düzeydedir. Eğer rahat edebileceğiniz, güvenli ve ferah odalara sahip bir otel arıyorsanız burası tam size göre!

Hotel Kreis Residenz München

Münih hakkında daha fazla şey keşfet!

Münih'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Münih'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Münih Gezilecek Yerler

Münih Gezilecek Yerler

Münih uçak biletini online uçak bileti şeklinde almayı tercih ederek hem paranızdan hem zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Münih’e kadar gitmişken mutlaka gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Münih Uçak Bileti