1. Anasayfa
 2. Milano Uçak Bileti

Milano Uçak Bileti

Milano Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Milano Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

28 Ocak 2021 19:34

Milano’ya İstanbul’dan aktarmasız uçuş yaparak yaklaşık 3 saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Diğer şehirlerden ise en az bir aktarmalı uçuş yaparak Türkiye-Milano seferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye-Milano uçuşunuzu bu güzergahta sık sefer düzenleyen Pegasus, Türk Hava Yolları ve Corendon hava yolu şirketleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye-Milano güzergahındaki uçuşunuz için uygun fiyatlarda online uçak bileti arıyorsanız sitemizde kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

 1. Milano'ya Nasıl Gidilir?
 2. Milano'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler
 3. Milano'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
 4. Milano Hakkında
 5. Milano Ne Yenir?
 6. Milano Nerede Yenir
 7. Milano Gezilecek Yerler
 8. Milano Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 9. Milano'da Alışveriş - Ne Alınır?
 10. Milano'daki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
 11. Milano'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar
 12. Milano Otel Tavsiye

Milano'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Milano’da uluslararası uçuşlar için hizmet vermekte olan üç adet havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanlarından tercih ettiğiniz havalimanı varışlı online uçak biletinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

II Caravaggio Uluslararası Havalimanı

II Caravaggio Uluslararası Havalimanı, Milano’da uluslararası uçuşlar için yoğun olarak kullanılan havalimanıdır. Bu havalimanı iki farklı isim daha verilmektedir. Orio al Serio Uluslararası Havalimanı ve Milano Bergamo Havalimanı bu havalimanı verilen diğer isimlerdir. Havalimanı Milano şehir merkezine yaklaşık 45 kilometre mesafede yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için ise şu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

Otobüs ile daha uygun bir fiyata şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren ve orioshuttle adı verilen otobüsleri kullanabilirsiniz. Havalimanı çıkışında bulabileceğiniz Orioshuttle otobüsleri ile yaklaşık 1 saat içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi ile de havalimanından şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak havalimanı-şehir merkezi arası mesafe uzun olduğundan taksi ücretinin oldukça fazla olacağını şimdiden söyleyelim. Havalimanı çıkış kapısı önünde bulabileceğiniz taksilerle yaklaşık 50 dakika 1 saat arasında şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamayı tercih ederek de şehir merkezine ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. II Caravaggio Uluslararası Havalimanı içerisinde bulunan Europcar ve Budget gibi araç kiralama ofislerinden esnek fiyata istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Havalimanından Milano’ya en hızlı ulaşım için ise A4/E64 yolunu kullanabilirsiniz.

Milano-Malpensa Havalimanı

Milano-Malpensa Havalimanı, kentin en yoğun havalimanıdır. Sadece 2018 yılında yaklaşık 24 milyon 725 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmış olan bu havalimanı, Avrupa’nın en işlek havalimanları listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. 1909 yılında hizmet vermeye başlamış bu köklü havalimanı Milano şehir merkezine ise yaklaşık 49 kilometre mesafede yer almaktadır. Milano-Malpensa Havalimanı’ndan Milano şehir merkezine ulaşım için ise şu vasıtalardan birini tercih edebilirsiniz:

Metro ile havalimanından Milano şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Metroya binmek için Malpensa Havalimanı’nın Terminal 1 binasına gitmeniz gerekmektedir. Buradan her yarım saatte bir seferi olan XP1 metro hattına ait metroya binerek yaklaşık 35-40 dakika sonra şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezi için ineceğiniz durak ise Milano Cadorna durağıdır.

Otobüs ile de havalimanından şehir merkezine düşük maliyetle ulaşabilirsiniz. Otobüse binmek için öncelikle Malpensa Havalimanı’nın Terminal 1 binasına gitmeniz gerekiyor. Buradan 20 dakikada bir kalkan Milan Centrale yönündeki otobüslere binerek yaklaşık 50 dakika içerisinde şehir merkezine yakın bir yerde olan Milan Centrale durağında inebilirsiniz. İndikten sonra şehir merkezine yürüyerek kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi ile havalimanı-şehir merkezi arası yolculuğunuzu konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanındaki terminallerin gelen yolcu çıkış kapıları önünde taksi bulabilir ve trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 45-50 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamayı tercih ederek de Milano Malpensa Havalimanı’ndan Milano şehir merkezine ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Budget ve Europcar gibi araç kiralama ofislerinden aracınızı esnek fiyata kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araç ile şehir merkezine giderken A8 yolunu takip ederseniz daha kısa zamanda yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Milano Linate Havalimanı

Milano Linate Havalimanı, İtalya’da yer alan en köklü havalimanlarından biridir. 1930’lu yıllarda inşa edilmiş ve o tarihten bu yana aktif olarak hizmet vermiştir. Bu havalimanının en önemli özelliği, İtalya’nın en yoğun beşinci havalimanı olmasıdır. Diğer bir önemli özelliği ise Milano’nun şehir merkezine en yakın havalimanı olmasıdır. Linate Havalimanı, Milano’ya 8 kilometre mesafede yer almaktadır. Bu mesafeyi ise aşağıdaki vasıtalardan biri aracılığıyla kat edebilirsiniz:

Otobüs ile aktarmalı da olsa Linate Havalimanı-şehir merkezi arası yolculuğunuzu oldukça uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Otobüse binmek için öncelikle havalimanı içerisinde yer alan Linate Aeroporto otobüs durağına gitmeniz gerekmektedir. Bu duraktan 73 numaralı otobüse binerek V.le Campania V.le Corsica durağında inmeniz gerekmektedir. İndiğiniz bu duraktan 91 numaralı otobüse binerek yaklaşık 17 dakika sonra şehir merkezinin otobüs durağı olan P.za Luigi Di Savoia durağında inebilirsiniz.

Taksi ile ulaşım ise Linate Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için en mantıklısıdır. Otobüs ile aktarma yaparak gitmek yerine kısa mesafe olduğu için taksiyle hem uygun ücrete hem de konforlu bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz ise trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 25-30 dakika sürecektir.

Araç kiralayarak Milano şehir merkezine gitmek isterseniz Hertz ve Europcar gibi uluslararası araç kiralama şirketlerinden veya yerel araç kiralama şirketlerinden aracınızı kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araç ile Viale Enrico Forlanini yolunu takip ederseniz kısa sürede Milano şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Milano'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Milano’da etkileri görülen iklim tipi karasal iklimdir. Bu iklim tipi gereği kış ayları Milano’da oldukça soğuk geçer. Dondurucu soğukların görüldüğü Ocak ayında aylık sıcaklık ortalaması 4 derecedir.

Yaz ayları ise oldukça sıcak geçmektedir. Milano’nun en sıcak olduğu ay Temmuz ayı olmakla beraber bu ayda sıcaklık ortalaması 29 derecedir.

Kentte hemen hemen her mevsimde yağış görülse de en çok yağış ilkbahar ve sonbahar aylarında gerçekleşmektedir.

Hal böyleyken Milano kentine seyahat edebilmek ve muhteşem yapılarına ziyarette bulunabilmek için en ideal aylar yaz ayları olarak görünmektedir. Fakat karasal iklime ve soğuk kış şartlarına alışık iseniz, uygun fiyatlarda Milano uçak biletinizi sitemizden hemen temin edebilirsiniz.

Milano Hakkında

Milano, İtalya’nın Lombardiya bölgesi sınırları içerisinde yer alan, İtalyanlarca idari merkezlerin küçük birimleri anlamına gelen "komün" olarak adlandırılan bir şehirdir. Konum itibariyle İtalya’nın kuzeyinde, İsviçre sınırına yakın bir bölgede yer almaktadır. Gelişmişlik düzeyi ve sunduğu yaşam standartları bakımından İtalya'nın Roma'dan sonraki ikinci en büyük komünüdür. İtalya'da şehirleşen bölgeler arasında yüzölçümü açısından en büyüğü ve en merkezi olanıdır. Öyle ki, Avrupa sınırları içerisinde en büyük metropoliten alan olarak anılmaktadır.

Milano denildiğinde en gözde bilinirliğiyle akıllara gelen ilk kelime elbette "moda" 'dır. Milano, Avrupa’nın kıyafet alış verişinde ve beraberinde modanın gelişiminde en büyük rol oynayan şehridir. Kente bu özelliğinden dolayı Modanın Başkenti adı verilmektedir. Bu bağlamda kentte yılda iki kez, tüm dünyanın moda stillerini belirlemek için takip ettiği Moda Haftası düzenlenmektedir. Burada göze çarpan estetik ve tasarımsal bakışaçıların dünya çapında en çok ilgi gören ve beğenilen bir hal alması, Milano'yu dünyanın neresine giderseniz gidin stil ve kalite bakımından en çok kıymet gören şehir haline getirmiştir. Bu özelliğinden dolayı ülkesi İtalya'yı da moda konusunda dünyadaki en başarılı ülke olarak tanıtmaktadır.

Kentin bir diğer önemli özelliği, Avrupa’nın en başarılı futbol kulüplerinden olan A.C. Milan ve Inter Milan’a ev sahipliği yapıyor olmasıdır. Yetenekli futbolcuları sayesinde önemli başarılara imza atarak dünyaca tanınır hale gelmişlerdir.

Milano, aynı zamanda mimari ve kültürel zenginliklerle dolu olan, sanatının ve sanatçısının ünleriyle anılan bir şehirdir. Avrupa'nın en büyük dördüncü ve İtalya'nın en büyük katedrali olan, gotik mimarisiyle dikkat çeken ve yerli ve yabancı turistler tarafından en çok ziyaret edilen Duomo di Milano ve bulunduğu Duomo Meydanı, dünyanın en eski alış veriş merkezi olan Galleria Vittoria Emanuele II, dünyanın en büyük opera salonları arasında yer alan La Scala, görkemli şatosu Sforzesco, Brera Sanat Galerisi ve ünlü ressam Leonardo Da Vinci ’nin meşhur 'Son Akşam Yemeği' eserinin bulunduğu Dominiken Santa Maria della Gracia Manastırı ve Kilisesi, kentin barındırdığı en dikkat çekici ve görülmesi gereken muhteşem sanatsal yapıları arasındadır.

İtalya’da bulunan bu önemli kent, aynı zamanda ülkenin en kalabalık ikinci şehri olma özelliğindedir. Son nüfus sayımına göre Milano’nun nüfusu 1 milyon 353 bine yaklaşmıştır.

Dünya'da modanın, sanatın ve tarihin kalbinin attığı yer olan Milano’ya gitmek için online uçak biletinizi sitemizden sadece iki dakikanızı ayırarak satın alabilirsiniz.

Milano Ne Yenir?

Milano, dünyaca ünlü İtalyan mutfağının en önemli temsilcilerinden biridir. İtalya 'nın birbirinden hünerli şefleriyle, lezzetini tüm dünyaya duyuran yemeklerini en iyi tanıtan ve sunan başlıca şehirlerinden biridir. Oldukça çeşitli ve enfes birçok lezzetin bir arada bulunduğu bir ülke olan İtalya’nın hangi şehrinde bu yemek kültürünü doyasıya tadabilirim diye düşünüyorsanız, size verebileceğimiz ilk cevap kesinlikle Milano olur.

Birbirinden leziz ve eşsiz tarifleri ile Milano 'dan yemeden dönmemeniz gereken lezzetler şunlardır:

1. Pizza

Pizza

Pizza Milano’da kesinlikle denemeniz gereken ilk lezzettir. İtalyan mutfağından çıkıp dünyaya ün salmış olan pizzayı en lezzetli haliyle ve çok çeşitli halleriyle Milano’da yiyebilirsiniz. Ancak Milano’da pizza sipariş ederken pitza diyerek sipariş etmelisiniz. Çünkü İtalyanlar dilimizde yanlış bir şekilde, pizza şeklinde telaffuz edildiğinde kızmaktadırlar. Pizzanın doğru telaffuz şekli pitzadır.

2. Ossobuco

Ossobuco

Ossobuco, Milano’da yemeden dönmemeniz gereken önemli bir ana yemektir. İtalyan usulüyle hazırlanan bir et yemeği olan ossobuconun içerisine soğan, kereviz ve havuç da katılmaktadır. Hazırlanan et ise beyaz şarap ile marine edilerek hazırlanmaktadır.

3. Negroni sbagliato

Negroni sbagliato

Negroni sbagliato ise Milano’da ne içilir sorusunun cevabıdır. Eğer farklı bir alkollü içecek denemek istiyorsanız ve bu içeceğin Milano’ya özgü olmasını istiyorsanız işte karşınızda negroni sbagliato! Vermut ve cin ile yapılan bu harika kokteyle bayılacaksınız.

Milano Nerede Yenir

Sunduğumuz bu eşsiz Milano yemeklerinin lezzetlerini bir an evvel tatmak istiyorsanız, iştahınızı ve vaktinizi kaybetmeden hemen bir uçak bileti satın alın!

Bu yemekleri en iyi yapan ve sunan yerlerin nereler olduğunu düşünüyorsanız, tavsiyemiz olan şu restoranlara bir göz atın:

1. Piz

Piz

Piz, İtalyan pizzasını en iyi nerede yerim sorusunun cevabıdır. Özel bir pizza restoranı olan Piz içerisinde birçok çeşitte pizzanın tadına bakabilirsiniz. Hem de oldukça uygun fiyata!

2. Galleria Restaurant

Galleria Restaurant

Galleria Restaurant, İtalyan mutfağına özgü birçok yemeği bulabileceğiniz restorandır. Et yemeklerini seviyorsanız İtalyan mutfağına özgü et yemeklerini, vejetaryenseniz İtalyan mutfağına özgü bu tarz yemekleri bu restoranda bulabilirsiniz. Üstelik açık hava bölümü olması avantajı sayesinde de ferah bir yerde yemeğinizi yeme fırsatını yakalamış olursunuz.

3. VUN Andrea Aprea

VUN Andrea Aprea

VUN Andrea Aprea, Milano’nun saray mutfağıdır. İtalyan mutfağına özgü yemekleri ve ünlü İtalyan şeflerinin özel tavsiyelerini bu restoranda bulabilirsiniz. Oldukça şık bir restoran olan VUN Andrea Aprea, sevdiğinizle romantik bir akşam yemeği için oldukça uygun bir restorandır. Fakat gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız.

Milano Gezilecek Yerler

İtalya’nın sanatsal, mimari, tarihi ve daha birçok yönden dünya çapında birçok ziyaretçisiyle önemli yapılarını barındıran kültür başkenti Milano’ya gitmek için sabırsızlanıyorsanız daha fazla beklemeyip sadece iki dakikanızı ayırarak online uçak biletinizi sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz!

Milano’ya ulaştıktan sonra mutlaka gezip görmeniz gereken, size Milano’nun cennetten bir köşe olduğu hissini yaşatacak merkezler ise şöyledir:

Duomo di Milano

Duomo di Milano

Duomo di Milano, Milano’nun simgesi haline gelmiş olan yapıdır. Şehrin kalbinin attığı, hareketli meydanı üzerinde yer alan Duomo di Milano dini amaçlı kullanmak üzere yapılmış ve yapım aşaması bazı nedenler dolayısıyla yaklaşık 600 yıl sürmüştür. Bu uzun yapım aşaması Duomo di Milano’ya çok şey katmış, 600 yıllık birikimle eşsiz bir yapı haline gelmiştir. Dışı kadar içi de oldukça önemli olan bu yapının bodrum katından terasına kadar her yerini gezebilirsiniz.

Sforzesco Şatosu

Sforzesco Şatosu

Sforzesco Şatosu, Milano Dükü Sforza’nın emriyle 15. yüzyılda inşa edilmiş olan önemli bir yapıdır. Bu şatonun en önemli özelliği, bir dönem Avrupa’nın en büyük şatosu olma unvanını taşımış olmasıdır. Siz de Sforzesco Şatosu’nu gezip gördüğünüzde bu unvanı hak ettiğini göreceksiniz. Şatoyu ziyarete gittiğinizde çevrelendiği kale etrafında yer alan Antik Çağ Sanatları Müzesi gibi önemli müzeleri gezmeyi de unutmayın!

Santa Maria delle Grazie Kilisesi

Santa Maria delle Grazie Kilisesi

Santa Maria delle Grazie Kilisesi, I. Francesco Sforza döneminde yapılmış tarihi bir kilisedir. Bu kilisenin en önemli özelliği ise Leonardo Da Vinci’nin önemli eseri Son Akşam Yemeği’ne ev sahipliği yapmasıdır. Hem Milano’nun dini yönden önemli bir binası içinde olmak hem de sanat dalında önemli bir isim olan Leonardo Da Vinci’nin eserini tanımak için Santa Maria delle Grazie Kilisesi’ne mutlaka gitmelisiniz.

Navigli Bölgesi

Navigli Bölgesi

Navigli Bölgesi, size Venedik’i andıracak olan yerdir. Navigli Bölgesi’nin ortasında bir kanal uzanmaktadır. Bu kanalın etrafında ise tarihi kafeler ve evler yer almaktadır. Özellikle akşam saatlerinde oldukça canlı bir hale gelen Navigli Bölgesi’ne Milano’ya gitmişken mutlaka uğramalısınız.

Milano Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Milano, lüks ve ihtişamlı yapılarıyla İtalya’da başı çeken en gözde şehir olduğu gibi, eğlence hayatıyla da en çok rağbet gören merkezleri arasındadır. Avrupa'nın eğlence ve gece hayatında bir numaralı ismidir. Gece eğlenceleri dışında gündüzleri sokaklarda yapılan keyifli partileriyle de anılmaktadır. Her gün saat 18.00-21.00 saatleri arasında düzenlenen, Happy Hours olarak bilinen aperatif atıştırmalık tadımlarının yapıldığı partiler, neden yalnızca gece hayatına bağlı bir eğlencenden bahsedilmediğini açıklayıcı niteliktedir.

Milano' da Elektronik, jazz, Rock, opera müzikleri başta olmak üzere her türlü müzikal performanslar yetenekli müzisyenleriyle icra edilmektedir. Barlar, Pub'lar ve tüm eğlence mekanları şehrin yalnızca tek bir bölümünde yoğunlaşmamış, her köşe başında rastlayabileceğiniz biçimdedir.

Bu yıl tatilinizi günün her dakikasında eğlenerek geçirmeye ihtiyacınız varsa, size en iyi teklifimiz kuşkusuz Milano olacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden valizinizi hazırlayıp online uçak bileti almak!

Milano’da doyasıya eğlenebileceğiniz, ünlü eğlence merkezleri ise şöyledir:

1. Bobino Club Milano

Bobino Club Milano

Bobino Club Milano, Milano’da harika kokteyl nerede içilir sorusuna verebileceğimiz ilk cevaptır. Bobino Club Milano, eğlencenin ritmine bir anda sizi de dahil eder ve harika kokteylleriyle sizi kendine hayran bırakır. Neredeyse her gece dolup taşan bu gece kulübünün sabaha kadar süren eğlenceli dünyasına siz de dahil olun!

2. Just Cavalli Milano

Just Cavalli Milano

Just Cavalli Milano, Milano’daki en büyük gece kulübüdür. Geniş bir dans alanından büyük ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bar alanına kadar her şey bu gece kulübünün içinde! Tasarımıyla adından çokça söz ettiren Just Cavalli gece kulübünde en çok dikkat çeken şey ise gece kulübünün oturma alanının hemen yanında yer alan pembe ağaçlardır. Bu büyük ve arkadaş grubu için oldukça uygun bir yer olan gece kulübünde doyasıya eğlenebilirsiniz.

3. II Vinaccio-Vineria

II Vinaccio-Vineria

II Vinaccio-Vineria, Milano’da sıklıkla tercih edilen bir bardır. Bu barın bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli sebebi öncelikle konumudur. Navigli Kanalı’na bakan ve Venedik’i andıran bir bölge içerisinde olan bu bar, eşsiz bir manzaraya sahiptir. İçkinizi bu eşsiz manzaraya bakarak yudumlamak isterseniz buyurun II Vinaccio-Vineria bara!

Milano'da Alışveriş - Ne Alınır?

Milano’da alışveriş yapmak, size verecek en büyük keyifler arasında gelir. Özellikle kıyafet alış verişleriniz için şimdiye kadar bulunacağınız en iyi yer Milano'dur. İstediğiniz tarzı aradığınız kalite ile birleştiren ve tüm dünyanın örnek alarak kendi tarzlarını şekillendirdiği çok özel tasarımlara Milano 'da ulaşabilirsiniz. Bu yaratıcı tasarımların kıyafet dışında da vücut bulduğu, aklınıza gelebilecek her türlü ürünü; en eski alış veriş merkezi olan Galleria Vittorio Emanuele II pasajında, Milano halkının da en çok rağbet ettiği en büyük alış veriş merkezi olan ve Duomo Meydanı'nda bulunan La Rinascente alış veriş merkezinde, dünyanın önde gelen tasarımcı ve tasarımlarının yer aldığı konsept mağazası 10 Corso Como alış veriş merkezinde ve modanın dış merkezleri olan Montenap ve Spiga sokaklarında bulabilirsiniz.

Milano’da aynı zamanda sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz en güzel hediyeler arasında doğal aşamalarla hazırlanan lezzetli içkiler de bulunmaktadır. Sambuca, Campari, Frangelico, Martini bunlardan bazılarıdır.

Milano'daki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Milano varışlı online uçak biletinizi tam vaktinde alın ve Milano’nun efsane festivallerini kaçırmayın!

Tümünü Göster

Milano'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Milano' ya ilk adımı attığınızda, İtalya halkının o bilinen sıcak ve güler yüzlü haliyle karşılaşmanız an meselesidir. Bu bakımdan kendi ülkemizdeki yardımsever ve misafirperver yapının izlerini Milano'da da görebileceksiniz.

Aynı zamanda market alış verişleriniz başta olmak üzere küçük çaplı alış verilerinizde büyük indirimlerle karşılaştığınızda şaşırmamanızı tavsiye ederiz.

Milano ile Türkiye arasında bir saat zaman farkı vardır. Milano’da zaman Türkiye’ye göre 1 saat geridedir. Örneğin Türkiye’de saat şu an 14.50 ise Milano’da 13.50’dir.

Milano’da adım başı bir etkinlikle, bir yürüyüş ya da festivalle karşılaşmanız çok normaldir. Halkının eğlenmeye ve çeşitli sosyal aktivitelere önem vermesinden ötürü bu duruma zamanla alışmakta zorluk çekmezsiniz.

Milano Otel Tavsiye

Milano varışlı online uçak biletinizi sitemizden temin ettikten sonra şimdi tek yapmanız gereken kalacağınız oteli belirlemek! Size, Milano’da konaklamanız için tavsiyemiz olan oteller ise şunlardır:

1. Four Seasons Hotel Milan

Four Seasons Hotel Milan

Four Seasons Hotel Milan, tarihi bir yapı içerisine inşa edilmiş bir oteldir. Milano’nun tarihi dokusunu içinize çekmek ve İtalyan mimarisi ile yapılmış bir binada kalmak isterseniz bu otel tam size göre. Birçok hizmeti de sağlayan Four Seasons Hotel Milan, 5 yıldızlıdır ve gecelik ücreti ise oldukça pahalıdır.

2. Affittacamere Hostel 3

Affittacamere Hostel 3

Affittacamere Hostel 3, Milano’da kalabileceğiniz en uygun fiyatlı oteldir. Konaklamak için fazla para harcamak istemiyor, birikiminizi gezmeye ve yiyip içmeye ayırmak istiyorsanız bu otel tam size göre! Fakat ne yazık ki bar dışında hiçbir hizmet bu otelde mevcut değil.

3. B&B Hotel Milano San Siro

B&B Hotel Milano San Siro

B&B Hotel Milano San Siro, 3 yıldızlı bir oteldir. Modern oda hizmeti dışında havuz, spa, spor salonu ve bar gibi hizmetler bu otelde bulunmamaktadır. Bu otelin avantajları, bir gecelik ücretinin oldukça uygun olması ve modern odalara sahip olmasıdır.

Valencia