1. Anasayfa
  2. Mangalore Uçak Bileti

Mangalore Uçak Bileti

Mangalore Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Mangalore Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Mangalore’ye Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. En az iki aktarmalı şekilde bu şehre gidebilirsiniz. Mangalore’ye maalesef sık sefer bulunmamaktadır. Türkiye’de yalnızca İstanbul’dan uçuş gerçekleşmektedir. Mangalore ile İstanbul arası uçuş süresi yaklaşık olarak 10 saat 50 dakikadır. Gulf Air ve Nacil Air India hava yolu şirketleri İstanbul’dan Mangalore’ye sık sefer düzenlemektedir. Mangalore-İstanbul seferi için Eylül, Haziran ve Nisan aylarında düşük fiyatlı biletleri bulabilirsiniz. Siz de online olarak, pratik bir şekilde uygun fiyatlı uçak biletlerine sitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Mangalore’ye Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Mangalore Hakkında
  3. Mangalore Ne Yenir?
  4. Mangalore Nerede Yenir
  5. Mangalore Gezilecek Yerler
  6. Mangalore Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Mangalore’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Mangalore'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Mangalore Otel Tavsiye

Mangalore'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Mangalore Uluslararası Havaalanı, Mangalore sahil şehri ve çevresindeki bölgelere hizmet vermektedir. Mangalore Uluslararası Havaalanı varışlı online uçak biletinizi sitemizden ucuza alabilirsiniz.

Mangalore Uluslararası Havaalanı:

Mangalore Uluslararası Havaalanı, Karnataka Eyaleti’nde bulunan en yoğun ikinci havaalanıdır. Mangalore Uluslararası Havaalanı, sonraki zamanlarda Bajpe Havaalanı olarak da adlandırılmıştır. Başbakan Jawaharlal Dönemi’nde, 25 Aralık 1951 tarihinde açılmıştır. Şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Karnataka eyaletine gelen veya giden birçok yolcu, yoğun olarak Mangalore Uluslararası Havaalanı’nı kullanmaktadır. Emirates, Hahn Air, Gulf Air ve Saudi Airlines gibi dünyaca ünlü havayolları, Mangalore Uluslararası Havaalanı’na sık uçuş düzenlemektedir. Bu havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma maalesef kullanılmamaktadır. Mangalore Uluslararası Havaalanı’ndan Mangalore şehir merkezine gitmek için şu vasıtaları kullanabilirsiniz:

Araç kiralayarak kendi ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Online araç kiralama firmalarından ya da havaalanındaki araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak şehir merkezine konforunuzdan ödün vermeden seyahatinize devam edebilirsiniz. Bajpe Main Rd yolunu kullanarak 15 dakikaya şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi seçeneğini kullanarak da çok fazla para ödemeden şehir merkezine ulaşmanız mümkündür. Çünkü havaalanı şehir merkezine fazla uzak değildir.

Mangalore’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Mangalore Hindistan’daki en temiz kent seçilmiş olsa da çoğu ülkedeki şehirlere göre hijyenik olmayan bir şehirdir. Yemekleri oldukça acı ve baharatlı olan bu şehirde yediğiniz şeylere sağlığınız açısından dikkat etmenizi öneririz. Şehrin yoğun kokusu ve bununla birlikte gelen baharat kokusu da sizi bu şehirde gezerken rahatsız edebilir. Ucuz uçak bileti almak istiyorsanız 42-43 gün öncesinden biletinizi online olarak sitemizden alarak seyahatinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz