1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Mangalore Uçak Bileti

Mangalore Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Kateel Shri Durgaparameshwari Temple
  2. Kudroli Gokarnath Temple
  3. Kadri Manjunath Temple ve Mangaladevi Temple
  4. Sammilan Shetty’s Butterfly
  5. Sasihithlu Plajı

1. Kateel Shri Durgaparameshwari Temple

Kateel Shri Durgaparameshwari Temple, manevi olarak Mangalore için önemli bir yerdir. Mangalore’de gezilecek pek çok kutsal ve dini yer bulunmaktadır. Bunlardan en önemli olanlarından biri de hiç şüphesiz Kateel Shri Durgaparameshwari Temple’dir. Bu şehrin kültürünü, inancını ve tarihini görmek istiyorsanız buraya mutlaka gitmelisiniz.

Kateel Shri Durgaparameshwari Temple

2. Kudroli Gokarnath Temple

Kudroli Gokarnath Temple ise Mangalore’de gezmeniz gereken bir diğer önemli dini yerdir. Hindistan halkının neredeyse tamamı dindardır ve kutsal, dini yerlere çok önem vermektedirler. Hindistan’da ve özellikle Mangalore’de yaşayanları anlamak için önce onların değer verdiği yerleri, mekanları görmekte fayda vardır. Bu anlamda Mangalore ziyaretinizde gezi listenize bu kutsal yerleri de yazabilirsiniz.

Kudroli Gokarnath Temple

3. Kadri Manjunath Temple ve Mangaladevi Temple

Kadri Manjunath Temple ve Mangaladevi Temple kutsal yerleri ise Mangalore’deki diğer ünlü kutsal yerlerdir. Bu tapınaklar da manevi olarak Mangalore halkı için değerlidir. Bu şehrin yaşamını siz de hissetmek istiyorsanız buraları da mutlaka gezip görmelisiniz.

Kadri Manjunath Temple ve Mangaladevi Temple

4. Sammilan Shetty’s Butterfly

Sammilan Shetty’s Butterfly parkını Mangalore doğasını görmek isterseniz ziyaret edebilirsiniz. Pek çok kelebek türünün de bulunduğu bu parkta birçok kelebek çeşidi arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Stres atacağınızı ve Mangalore’nin en temiz havasını burada görebileceğinizi söyleyebiliriz.

Sammilan Shetty’s Butterfly

5. Sasihithlu Plajı

Sasihithlu plajında güneşin batışını izleyebilirsiniz. Bu plaj, Mangalore’nin en temiz ve en ünlü plajıdır. Burada güneşin batışını izlemenin yanında denize de girebilirsiniz. Ancak fazla dalgalı olduğu için dikkat etmelisiniz.

Sasihithlu Plajı

Mangalore hakkında daha fazla şey keşfet!

Mangalore'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Mangalore'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Mangalore Uçak Bileti