1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Kuveyt Uçak Bileti

Kuveyt Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. The Breakfast Club
  2. Assaha Restaurant
  3. Tassyoura Restaurant
  4. Freej Swaileh

1. The Breakfast Club

The Breakfast Club, güne zinde başlamak için öncelikle gitmeniz gereken restorandır. Kuveyt’in popüler kahvaltı restoranı olan The Breakfast Club’ta sizin için hazırlanacak kahvaltıda yalnızca kuş sütünün eksik olacağını söyleyebiliriz. Kahvaltı saatleri sizin için değerliyse bu restorana gidebilir ve kahvaltınızı keyifle dilediğiniz sürede yapabilirsiniz.

The Breakfast Club

2. Assaha Restaurant

Assaha Restaurant, size kendinizi Lübnan yöresinin insanıymış gibi hissettirecek olan restorandır. Bir saray içerisine yapılmış olan bu restoran, Lübnan kültürüne ait eşyalarla süslenmiştir. Burada lezzetli Lübnan mutfağı yemeklerini yerken kendinizi tarihin içerisindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Assaha Restaurant

3. Tassyoura Restaurant

Tassyoura Restaurant, manzarası sayesinde dillerden düşmeyen bir restorandır. Basra Körfezi’nin hemen yanında yer alan Tassyoura Restaurant, özellikle romantik bir akşam yemeği yemek isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Açık hava bölümü de olan bu restoranda yemeğinizi ferah bir şekilde yiyebilirsiniz.

Tassyoura Restaurant

4. Freej Swaileh

Freej Swaileh, Kuveyt yöresine ait birçok yöresel lezzeti bulabileceğiniz restorandır. Çeşitli et ve kebap yemeklerinin yanında balık yapımında da ustalaşmış bir restorandır. Üstelik Freej Swaileh restoranı size, en uygun fiyatlarla karnınızı doyurma imkanını sunar.

Freej Swaileh

Kuveyt hakkında daha fazla şey keşfet!

Kuveyt'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Kuveyt'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Kuveyt Gezilecek Yerler

Kuveyt Gezilecek Yerler

Bu yıl tatilinizi Kuveyt’te yapmak istiyorsanız Kuveyt gezilecek yerler listemizdeki yerlere giderek vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Ama bu listeye göz atmadan önce uçak biletinizi hazır etmek isterseniz sadece iki dakikanızı ayırarak sitemizden Kuveyt varışlı uçak biletinizi alabilirsiniz. Kuveyt şehrine gittiğinizde gezip görmeniz gereken yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Kuveyt Uçak Bileti