1. Anasayfa
  2. Kayseri Uçak Bileti

Kayseri Uçak Bileti

Kayseri Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Kayseri Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Kayseri şehrine Türkiye’nin birçok şehrinden direkt veya bir aktarmalı uçuş yaparak ulaşabilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Antalya şehirlerinden Kayseri şehrine direkt uçuş mevcuttur. İzmir ile Kayseri arası uçakla ortalama 1 saat 25 dakika sürmektedir. İstanbul ile Kayseri arası uçakla ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir. Antalya ile Kayseri arası ise uçakla ortalama 1 saat 10 dakika sürmektedir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Lufthansa ve SunExpress hava yollarının Kayseri şehrine sık uçak seferi mevcuttur.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Kayseri'ye Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Kayseri Hakkında
  3. Kayseri Ne Yenir?
  4. Kayseri Nerede Yenir
  5. Kayseri Gezilecek Yerler
  6. Kayseri Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Kayseri'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Kayseri Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Kayseri Otel Tavsiye

Kayseri'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Kayseri şehrine ve çevresindeki bölgelere Kayseri Erkilet Havalimanı hizmet vermektedir.

Kayseri Erkilet Havalimanı

Kayseri Erkilet Havalimanı, 1998 yılında kurulmuştur. Kayseri’nin Kocasinan ilçesi Ahmet Yesevi Mahallesi’nde bulunmaktadır ve şehir merkezine yaklaşık 6 kilometre mesafede yer almaktadır. Yolcu trafiği oldukça yoğun olan Kayseri Erkilet Havalimanı’nı yılda yaklaşık 2 milyon 147 bin yolcu ziyaret etmektedir. Pegasus, Lufthansa, Türk Hava Yolları ve SunExpress hava yollarının Kayseri Erkilet Havalimanı’na sık uçuşu bulunmaktadır. Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için dört farklı vasıta bulunmaktadır:

Havaş otobüsleri ile Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Havaş otobüsleri havaalanına iniş yapan her uçak için sefer düzenlemektedir. Havaş otobüsleri ile Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan otogara, meydana, Talas’a ve şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Uçağın iniş saatinden 25 dakika sonra havaş servisleri, havalimanından hareket etmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezine havaş servisleri ile yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak yaklaşık yarım saat sürecektir. Havaş servislerinin bilet fiyatı ise 13 liradır.

Otobüs vasıtasını kullanarak da Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havalimanı’ndan kalkan 100, 101 ve 271 numaralı Kayseri Büyükşehir Belediyesi otobüsleriyle şehir merkezine ulaşımınızı sağlamanız mümkündür. Otobüs ücreti güncel olarak Kayseri kart ile 3 lira ve tek kullanımlık kart ile 3,75 liradır. Yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 20-25 dakika aralığında sürecektir.

Taksi vasıtası ile de şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Terminallerin yolcu çıkışında 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak ortalama 10-15 dakika aralığında sürecektir. Taksi ile ulaşımınızda ortalama 50 lira ücret ödemek durumundasınız.

Kiraladığınız araç vasıtası ile de Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilirsiniz.

Hala uçak biletinizi almadınız mı? Ucuz ve güvenilir bir yer bulamadınız mı? Endişelenmeyin, uçak biletinizi sitemizden hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Kayseri'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Kayseri şehri yerlileri ticaret ve alışveriş konusunda ün salmışlardır. Alışveriş ve ticaret konusunda Kayseri halkının çoğu tutucu bir yapıdadır. Kayseri şehrinin neredeyse tüm sokakları birbiri ile bağlantılıdır. Şehrin planı bu şekilde çizilmiştir. 

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz