1. Anasayfa
  2. Isparta Uçak Bileti

Isparta Uçak Bileti

Isparta Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Isparta Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Isparta’ya İstanbul’dan direkt uçuş bulunmaktadır. Diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Isparta’ya ulaşabilirsiniz. Yurt dışından ise bir veya iki aktarma yaparak Isparta’ya gidebilirsiniz. Isparta’ya sık sefer düzenleyen hava yolları ise Türk Hava Yolları ve Onur Air’dir. İstanbul’dan Isparta’ya direkt uçuş ise ortalama 1 saat 20 dakika sürmektedir. 

Güllerin Şehri Isparta tatilinizi ertelemekten sıkılmadınız mı? Hazırladığınız valizleri artık kullanma zamanı gelmedi mi? Hemen sitemizden ucuza uçak biletinizi hızlıca alabilirsiniz. 

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Isparta'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Isparta Hakkında
  3. Isparta Ne Yenir?
  4. Isparta Nerede Yenir
  5. Isparta Gezilecek Yerler
  6. Isparta Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Isparta'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Isparta'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Isparta Otel Tavsiye

Isparta'daki Havalimanı Hakkında Bilgiler

Isparta şehrine Isparta Süleyman Demirel Havalimanı hizmet vermektedir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, 1997 yılında kurulmuştur. Yolcu trafiği yoğun olmayan bu havalimanını sadece 2017 yılında 190 bin kişi ziyaret etmiştir. Sizler de bu ziyaretçilerin arasına katılmak için sitemizden ucuza uçak biletinizi alabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Keçiborlu ilçesine bağlı Kükürt Mahallesi üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı ise 30 kilometredir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Havalimanı otobüsleri ile Isparta ve Burdur şehir merkezlerine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Isparta Havalimanı’nın otobüs fiyatı ise 15 liradır.

Taksi ile Isparta şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Terminallerin yolcu çıkış kapılarının önünde 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Isparta Havalimanı’nda bulunan bazı araç kiralama şirketleri ise Akdeniz ve Star araç kiralama ofisleridir.

Isparta'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Isparta’da her yerde bulunan gül bahçeleri sayesinde, hafif bir rüzgar estiğinde bile güzel gül kokusu burnunuza gelir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz