1. Anasayfa
  2. Hamburg Uçak Bileti

Hamburg Uçak Bileti

Hamburg Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Hamburg Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Hamburg’a ülkemiz üzerinden birçok sefer düzenlenmekte. Üstelik bu seferlerden aktarmasız olanlar ile 3-4 saatte Hamburg’a ulaşmanız mümkündür. En sık sefer düzenleyen uçak firmaları sırasıyla Condor, Pegasus, SunExpress, EasyJet, Corendon’dur. Bu uçak firmalarının en çok kalktığı şehirler ise İzmir, Antalya ve İstanbul olmaktadır. Uçak biletinizi sitemizden online olarak alarak erken rezervasyon gibi birtakım indirimlerden faydalanmanız ve uçuşunuzu daha ucuza getirmeniz mümkündür.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Hamburg’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Hamburg Hakkında
  3. Hamburg Ne Yenir?
  4. Hamburg Nerede Yenir
  5. Hamburg Gezilecek Yerler
  6. Hamburg Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Hamburg'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Hamburg’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Hamburg Otel Tavsiye

Hamburg’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Hamburg’a gittiğinizde sizi ilk olarak karşılayacak yer, Hamburg Fuhlsbuettel Havalimanı’dır. Hamburg Fuhlsbuettel Havalimanı varışlı online uçak biletinizi sitemizden en uygun fiyata satın alabilir veya rezerve edebilirsiniz.

Hamburg Fuhlsbuettel Havalimanı

Hamburg’un uluslararası kapısı olan bu havalimanı, 2011 yılından elde edilen verilere göre Almanya’nın en çok yolcu alan ve gönderen 5. Havalimanıdır. Hamburg Fuhlsbuettel Havalimanı, Hamburg şehir merkezine ise yaklaşık 9 kilometre mesafede yer almaktadır. Hamburg Fuhlsbuettel Havalimanı’ndan Hamburg şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıtalardan birini tercih edebilirsiniz:

Taksi kullanırsanız, havalimanı ile şehir merkezi arası az mesafe olduğundan ücret çok tutmayacaktır. Aynı zamanda havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksiyle ulaşımınız en rahat ve konforlu seçenek olacaktır.

Tren, taksiye göre daha ucuz ve hemen hemen aynı konforda olmaktadır. S-bahn adı verilen trenle havalimanı-şehir merkezi arası yolcuğunuzu yapabilirsiniz. S1 banliyö güzergahı doğrudan şehir merkezine gitmekte. 

Otobüs ise havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma açısından 2. tercih. 606 numaralı otobüsler şehir merkezine yaklaşık 20 dakikada ulaşmaktalar. Bu otobüsler 30-60 dakikada bir geçmekteler.

Araç kiralayarak da Hamburg Fuhlsbuettel Havalimanı’ndan Hamburg şehir merkezine ulaşımınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı içerisindeki araç kiralama ofislerinden kiraladığınız araç ile B433 yolunu takip ederseniz fazla trafiğe takılmadan yolculuğunuzu gerçekleştirirsiniz.

Hamburg'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Havaalanından şehir merkezine taksiyle gidecekseniz gideceğiniz yeri söyleyerek binmeden pazarlık yapın ki yüksek ücretlerle karşılaşmayasınız. Ayrıca biletlerinizi önceden alarak uçuşunuzu daha ekonomik seviyelere indirebilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz