1. Anasayfa
  2. Erbil Uçak Bileti

Erbil Uçak Bileti

Erbil Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Erbil Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Erbil’e Türkiye’nin pek çok şehrinden direkt uçuş ile ulaşabilirsiniz. Diyarbakır, İstanbul, Antalya ve Gaziantep şehirlerinden Erbil’e direkt uçuş bulunmaktadır. En kısa uçuş süresi ise Diyarbakır-Erbil arası sefere aittir. Diyarbakır’dan yapacağınız sefer ile yaklaşık 1 saat 10 dakika içerisinde Erbil’e ulaşabilirsiniz. Diğer şehirlerden ise bir veya iki aktarma yaparak Erbil’e gidebilirsiniz.

Direkt uçuş veya aktarmalı uçuş için online uçak biletinizi sitemizden en uygun fiyata alabilir veya dilerseniz rezerve ettirebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Erbil'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Erbil Hakkında
  3. Erbil Ne Yenir?
  4. Erbil Nerede Yenir
  5. Erbil Gezilecek Yerler
  6. Erbil Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Erbil'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Erbil'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Erbil Otel Tavsiye

Erbil'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Erbil kentine hizmet veren tek uluslararası havalimanı Erbil Havalimanı’dır. Online uçak biletinizi sitemizden alıp Erbil’e uçtuğunuzda varacağınız havalimanı Erbil Havalimanı'dır.

Erbil Havalimanı

Erbil Havalimanı, 2003 yılında hizmet vermeye başlamış bir uluslararası havalimanıdır. Açıldığı tarihten bu yana yolcu trafiği günden güne artmış ve Irak’ın en yoğun havalimanlarından biri olmuştur. Erbil Havalimanı, Kürdistan Yönetim Bölgesi’nde yer alan ve uluslararası hizmet veren iki havalimanından biridir. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı ise yaklaşık 6 kilometredir. Erbil Havalimanı’ndan Erbil şehir merkezine ulaşım için ise toplu taşıma seçeneği bulunmamaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için ise şu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

Taksi ile şehir merkezine uğraşmadan, rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma imkanı Erbil Havalimanı’nda bulunmadığı için en avantajlı seçenek taksi seçeneğidir. 7/24 hizmet veren taksileri ise havalimanı içerisinde veya etrafında bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aracınızı, Erbil Havalimanı içerisinde bulunan Hertz ve Europcar gibi araç kiralama ofislerinden kiralayabilirsiniz. Aracınızla en kısa yoldan şehir merkezine gitmek için Gulan St. yolunu kullanabilirsiniz.

Erbil’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Erbil’de Kurban ve Ramazan Bayramlarında ve Cuma günlerinde çoğu yer kapalıdır. Alışverişinizi bu günlere bırakmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü alışveriş yapmayı planladığınız çoğu yerin bu günlerde kapalı olma ihtimali yüksektir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz