1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Erbil Uçak Bileti

Erbil Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Kebabchi
  2. Manaqish
  3. Aland Steakhouse
  4. Dawa 2 Restaurant

1. Kebabchi

Kebabchi, Erbil mutfağına özgü olan Erbil kebabı ve tepsi yemeğini yiyebileceğiniz en iyi restoranlardan biridir. Bu yemeklerin dışında birçok farklı kebap türünü de bu restoranda oldukça uygun fiyata yiyebilirsiniz. Eğer oturup bir yerde yemek yemek için oyalanmak istemiyorsanız bu restorandan ekmek arası veya dürüm yaptırarak da Erbil’in lezzetli et yemeklerinin tadına bakabilirsiniz.

Kebabchi

2. Manaqish

Manaqish, şehrin popüler restoranlarından biridir. Özellikle hamur işi tarzında bir şeyler yemek istiyorsanız Manaqish’e gelip çeşitli pidelerinden yiyebilir ve bildiğimiz ekmekten oldukça farklı olan ekmeklerin tadına bakabilirsiniz.

Manaqish

3. Aland Steakhouse

Aland Steakhouse, Erbil’in ünlü et restoranıdır. Et katılarak yapılan yemeklerin dışında sade ve oldukça lezzetli olan etin tadına bakmak istiyorsanız uğramanız gereken restoran Aland Steakhouse restoranıdır. Oldukça lüks bir mekanı olan bu restoranın pahalı bir restoran olduğunu da şimdiden belirtelim.

Aland Steakhouse

4. Dawa 2 Restaurant

Dawa 2 Restaurant, Erbil mutfağını en iyi yansıtan restoranlardan biridir. Erbil ve genel olarak Irak mutfağına özgü her yemeği bu restoranda oldukça uygun fiyata tadabilirsiniz. Şehir meydanının merkezinde yer alan Dawa 2 Restaurant, arkadaş grupları için de oldukça uygundur.

Dawa 2 Restaurant

Erbil hakkında daha fazla şey keşfet!

Erbil Gezilecek Yerler

Erbil Gezilecek Yerler

Irak’ın önemli kentlerinden biri olan Erbil’e gitmek için valizinizi hazırladınız mı? Eğer her şey hazırsa tek tıkla online uçak biletinizi de hazır edip Erbil seyahati planınızı hayata geçirebilirsiniz. Erbil’e vardıktan sonra mutlaka gezip görmeniz gereken yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Erbil Uçak Bileti