1. Anasayfa
  2. Cluj-Napoca Uçak Bileti

Cluj-Napoca Uçak Bileti

Cluj Napoca Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Cluj Napoca Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Cluj-Napoca'ya ülkemizden direkt uçuş bulunmamaktadır. Blunduğunuz şehre göre bir veya iki aktarma yaparak Cluj-Napoca'ya gidebilirsiniz. Konya, İstanbul ve Antalya gibi şehirlerden bir aktarma yapmak mümkündür. Cluj-Napoca’ya sık sefer düzenleyen hava yolları ise Pegasus, Türk Hava Yolları ve Onur Air hava yollarıdır.

Hızlı bir şekilde uçak bileti almak istiyorsanız online olarak almayı tercih edebilirsiniz. Online uçak biletlerini ise sitemizde bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Cluj-Napoca'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Cluj-Napoca Hakkında
  3. Cluj Napoca Ne Yenir?
  4. Cluj Napoca Nerede Yenir
  5. Cluj Napoca Gezilecek Yerler
  6. Cluj Napoca Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Cluj-Napoca'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Cluj Napoca'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Cluj Napoca Otel Tavsiye

Cluj-Napoca'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Cluj-Napoca şehrine ve çevresindeki bölgelere hizmet veren bir havalimanı bulunmaktadır o da Cluj Uluslararası Havalimanı’dır.

Cluj Uluslararası Havalimanı

Cluj Uluslararası Havalimanı’nın adı, Cluj-Napoca Havalimanı olarak da bilinir. Cluj Uluslararası Havalimanı, Romanya’nın en işlek ikinci havalimanı olma özelliğindedir. Sadece 2019 yılında 2 milyon 900 bine yakın kişi bu havalimanını ziyaret etmiştir. Cluj Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 9 kilometre uzaklıktadır. Peki havalimanından şehir merkezine nasıl gidilir? Bunun için tercih edebileceğiniz aracılar se şunlardır:

Otobüs ile şehir merkezine gitmeyi tercih edebilirsiniz. 8 numaralı otobüs Cluj Havalimanı ile Cluj-Napoca şehir merkezi arasındaki ulaşımı sağlamaktadır. 8 numaralı otobüs, hafta içi günlerinde 10 dakikada bir ve hafta sonu günlerinde ise 20 dakikada bir sefer düzenlemektedir. Otobüs ile şehir merkezine yolculuğunuz ortalama 25-30 dakika sürecektir.

Taksi ile şehir merkezine daha hızlı ve rahat şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz. 

Sixt Rent a Car ve Enterprise Rent a car gibi havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak da şehir merkezine gidebilirsiniz.

Cluj-Napoca'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Cluj-Napoca Avrupa’nın diğer şehirlerine göre fazla gelişmemiş ve kırsal alanda kalmış bir şehirdir. Bu yüzden hayal kırıklığına uğramamak için bunu bilerek Cluj-Napoca'ya gitmelisiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz