1. Anasayfa
  2. Bursa Uçak Bileti

Bursa Uçak Bileti

Bursa Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Bursa Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Türkiye’nin birçok şehrinden Bursa’ya direkt uçuş mevcuttur. Ankara, Trabzon, Gaziantep, Erzurum ve Diyarbakır gibi şehirlerden Bursa’ya direkt uçuş yapılabilmektedir. Yurt dışından ise bir veya iki aktarma ile Bursa’ya ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bursa’ya zaman kaybetmeden gitmek için online uçak biletinizi sitemizden temin edebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Bursa’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Bursa Hakkında
  3. Bursa Ne Yenir?
  4. Bursa Nerede Yenir
  5. Bursa Gezilecek Yerler
  6. Bursa Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Bursa’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Bursa'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Bursa Otel Tavsiye

Bursa’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Bursa’ya Bursa Yenişehir Havalimanı hizmet vermektedir.

Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa Yenişehir Havalimanı, 1944 yılında askeri kategoride hizmete girmiştir. 2000 yılında ise ek tesisler yapılarak sivil kategoride hizmete açılmıştır. Bursa Yenişehir Havalimanına en ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Bursa Yenişehir Havalimanı’nın yolcu trafiği ise yıllık ortalama 250-270 bin kişi aralığındadır. Bursa Yenişehir Havalimanı, Yenişehir ilçesine bağlı Bursa Caddesi’ndedir ve Bursa’nın şehir merkezine 50 kilometre mesafededir. Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta vardır:

Otobüs ile Yenişehir Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bursa Yenişehir Havalimanı ile Bursa şehir merkezi arasında Burulaş’ın 80 numaralı otobüsleri hizmet vermektedir.

Taksi ile Yenişehir Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Taksileri havalimanının yolcu çıkış kapılarının önünde bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havalimanının yakınında araç kiralama ofisleri vardır.

Bursa’da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Bursa’da şehir içi otobüs ücretleri diğer şehirlere göre daha pahalıdır. Bursa’ya gittiğinizde buna şaşırmamalısınız. Bursa'ya iskender kebap yemek için geldiyseniz ve iskenderin ortaya çıktığı lokantada yemek istiyorsanız lokantanın önünde uzun süre bekleyebilirsiniz. Seyahatinizi planlarken buna göre saat ayarlaması yapmanızı öneririz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz