1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Boston Uçak Bileti

Boston Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Boston Common Parkı
  2. Özgürlük Yolu
  3. Prudential Towers
  4. Cambridge

1. Boston Common Parkı

Boston Common Parkını Boston’a gittiğinizde mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu parkın oldukça önemli bir özelliği vardır bundan 400 yıl önce inek otlağı olan bu park şu an Amerika'nın en eski parkı olma özelliğini taşımaktadır. Bu parkı ziyaretinizde çeşitli etkinliklere şahit olabilir, yürüyüş yaparak temiz havayı içinize çekebilirsiniz.

Boston Common Parkı

2. Özgürlük Yolu

Özgürlük Yolu'ndan geçmemek olmaz çünkü bu yol 4 kilometre boyunca uzanan ve Boston’un simgesi haline gelmiş olan yoldur. Özgürlük ayaklanmalarının başladığı bu yerde kırmızı tuğlaların üzerinden geçerek Özgürlük Yolu boyunca tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Özgürlük Yolu

3. Prudential Towers

Prudential Towers'ı hem şehri yükseklerden izlemek hem de yemek yemek isterseniz ziyaret edebilirsiniz. Bu bina şehrin en yüksek binası olma özelliğindedir.

Prudential Towers

4. Cambridge

Cambridge bölgesi şehrin hem kalbinin attığı yer hem de öğrenci bölgesi olduğu için en eğlenceli yeridir. Bu bölge meşhur iki üniversiteye ev sahipliği yapan bölgedir.

Cambridge

Boston hakkında daha fazla şey keşfet!

Boston'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Boston'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Boston'da özellikle katılmanızı önerdiğimiz festival, şarap festivalidir. Boston seyahatinizde katılabileceğiniz bazı etkinlikleri sıraladık:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Boston Uçak Bileti