1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Bologna Uçak Bileti

Bolonya Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Corten
  2. La Cucina sul Lago
  3. Cuoco di Latta
  4. Mò mortadella lab
  5. Vinoteca Bologna

1. Corten

Corten, Bologna içerisinde bulunan restoran tamamen pizza üstüne kurulu bir yerdir. Çeşit çeşit pizzaların yapıldığı mekan, dışarıdaki masalarıyla birçok kişiyi ağırlayabiliyor.

Corten

2. La Cucina sul Lago

La Cucina sul Lago, İtalyan yemeklerinin tümünü beğenebileceğiniz, Akdeniz tarzında döşenmiş iç tasarımıyla beraber bu restoran gerçek lezzetleri bulmanızı sağlayacak. Mezeleri beğenilen bir yerdir aynı zamanda. Bunun yanında en popüler yemekleri Bolonez Soslu Makarna’dır.

La Cucina sul Lago

3. Cuoco di Latta

Cuoco di Latta, Çok şık ve kaliteli bir restoran olan Cuoco di Latta, özellikle rezervasyon yaptırarak gitmeniz gereken mekanlardan birdir. Şaraplarıyla ünlüdür ve menüsü genellikle İtalyan mutfağından ve biraz da Avrupa mutfağından oluşmaktadır.

Cuoco di Latta

4. Mò mortadella lab

Mò mortadella lab, Sokak yemeği sayılabilecek yemekleri olan ve belki de İtalya’daki en iyi mortodelle sandviçini yapan dükkan burasıdır. Sandviçlerin görüntüsü bile midenizi kazındırmaya yetiyor. Menüsünde başka lezzetlerde olmasına rağmen burası Mortodella Cennetidir.

Mò mortadella lab

5. Vinoteca Bologna

Vinoteca Bologna, Burada kaliteli şarapları ve peynirleri bulabilirsiniz. Hem bir şarküteri hem de Avrupa mutfağının karmasıyla oluşturulmuş menüleri karnınızı kesinlikle doyuracak. Özel İtalyan peynirleri, şarapları; kaliteli bazı Fransız şaraplarını dahil her şeyi bulabileceğiniz bir dükkandır.

Vinoteca Bologna

Bolonya hakkında daha fazla şey keşfet!

Bologna'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Bologna'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Bologna'da cıvıl cıvıl geçen festivaller aşağıda yer alıyor!

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Bolonya Gezilecek Yerler

Bolonya Gezilecek Yerler

Bologna'da gezilip görülecek birçok yer var. İşte en çok gezilen yerlerin bir listesi!

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Bologna Uçak Bileti