1. Anasayfa
  2. Bologna Uçak Bileti

Bologna Uçak Bileti

Bolonya Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Bolonya Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Ülkemiz içerisinden Bologna’ya direkt uçuş yapabileceğiniz yalnızca İstanbul vardır. Bologna’ya gitmek için biletinizi alabileceğiniz uçak firmaları şu şekildedir: Pegasus, Aeroflot, Türk Hava Yolları, KLM Royal Dutch Airlines ve Aegean Airlines. Sitemizden online uçak bileti satın alabilirsiniz. Şubat, Mart ve Ocak aylarında Bologna için en ucuz fiyatlı biletleri bulabilecekken; Mayıs, Nisan ve Haziran aylarında ise en yüksek fiyatlı uçak biletlerini bulmanız mümkün. Genellikle sabah yapacağınız uçuşlar daha ucuza gelecektir. Sitemiz üzerinden de ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bologna'ya Nasıl Gidilir?

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Bologna'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Bologna Hakkında
  3. Bolonya Ne Yenir?
  4. Bolonya Nerede Yenir
  5. Bolonya Gezilecek Yerler
  6. Bolonya Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Bologna'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Bologna'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Bolonya Otel Tavsiye

Bologna'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Bologna içerisinde bir tane uluslararası havalimanı bulunmaktadır. Bologna Guglielmo Marconi Havalimanı, İtalya sınırları içerisindeki en yoğun 8. havalimanı ilan edilmiştir. Uçak bileti almak için sitemize göz atabilirsiniz. Bologna Guglielmo Maconi Havalimanı varışlı biletinizi sitemiz üzerinden online satın alabilirsiniz.

Bologna Guglielmo Marconi Havalimanı

Bologna’nın kuzeybatısında bulunan havalimanı ile merkez arasında 6 kilometre mesafe bulunmaktadır. Guglielmo Marconi, havalimanının ismi için esin kaynağı olmuş kişidir. Nobel ödüllü biri olan şahsiyet bir elektrik mühendisidir. Havalimanı 1931 yılında açılmıştır. Havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüsten, taksilerden ve havalimanı servislerinen faydalanabilirsiniz. Trenler genellikle Bologna şehri içerisinde ulaşımı sağlarlar.

Otobüs: En popüler ve en kısa yoldan şehir merkezine ulaşabileceğiniz araç havalimanı içinden kalkan Shuttle adı verilen servis benzeri araçlar olmakla beraber bununla ulaşım sağlarken hiç zorlanmayacaksınız zira Shuttle’lar her yerden kalkıyor ve havalimanı ile şehir merkezi arası çok mesafe yok.

Yaklaşık 6 Euro gibi bir tutara bu Shuttle’ları kullanmanız mümkün.

Taksi: Taksi genellikle son tercih edilen ulaşım yollarından birisidir. Çünkü Bologna içerisinde taksiler çok pahalı. Ancak yine de taksiyi tercih ediyorsanız günler öncesinden internet üzerinden taksi için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ya da dilerseniz havalimanı önünden kalkan taksilere dilediğinizce binebilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanına gitmeden önce internet sitesinden yahut havalimanı içerisindeki firmalardan araç kiralayarak şehir merkezine ve şehir içimde ulaşımınızı sağlamanız mümkün.

Bologna'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Festivallerin günleri, olan son tarihler dikkate alınarak hazırlanmıştır bu nedenle gitmeden önce, tercih ettiğiniz festivalin tarihini resmi internet sitelerinden bir kez daha kontrol etmenizde fayda olacaktır.

Uçak biletleri önceden alındığında daha ucuza gelmektedir. Bologna için uçak biletinizi en az 40 gün önceden almanız tavsiyemizdir ve biletinizi alacak en uygun yer için sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz