1. Anasayfa
  2. Adana Uçak Bileti

Adana Uçak Bileti

Adana Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Adana Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Adana’ya Türkiye’de havaalanı bulunan hemen hemen her şehirden uçuşlar mevcuttur. Ancak en sık uçuş yapılan şehirler İstanbul, İzmir ve Ankara’dır. Bu havaalanlarından en sık uçuş düzenleyelen havayolu firmaları ise genellikle Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Lufthansa’dır. Eğer ucuz uçak bileti almak istiyorsanız sitemiz üzerinden seyahat tarihinizin 25-26 gün öncesinden biletinizi online alarak en ucuz biletleri bulabilirsiniz. Uçuşlar şehre göre farklılık gösterse de ortalama bir buçuk iki saat arasında olmaktadır.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Adana’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Adana Hakkında
  3. Adana Ne Yenir?
  4. Adana Nerede Yenir
  5. Adana Gezilecek Yerler
  6. Adana Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Adana'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Adana'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Adana Otel Tavsiye

Adana’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Adana’da Şakir Paşa Havalimanı adında bir tane havalimanı bulunmaktadır.

Adana Şakir Paşa Havalimanı

Türkiye’de en çok yolcu taşıyan 6. havalimanı olma özelliğiyle bu havalimanı her yıl 2 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlamaktadır. Şehir merkezine 6-7 kilometre uzaklığında yer alması nedeniyle Şakir Paşa Havalimanından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Belli başlı ulaşım yöntemlerini şöyle sıralayabiliriz;


Araç Kiralamayla; havalimanın içerisinde yer alan araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak hem şehir merkezine gidebilir hem de şehri rahatça gezebilirsiniz. 

Taksiyle; Eğer araç kiralamak istemezseniz şehir merkezine ulaşım en rahat elbette taksiyle olacaktır. Taksiye yaklaşık 24 TL civarında bir ödeme yaparak şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşımayla; Adana Belediye Otobüsleri olan 159-135-250-252 numaralı otobüslere binerek eğer Adana toplu taşıma için kartınız varsa yaklaşık 3-4 liraya yoksa da MasterCard özelliği olan temassız kredi ya da banka kartlarınız ile ödeme yaparak toplu taşımayı kullanabilirsiniz.

Adana'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Festivaller için uğrayacaksanız uçak bileti almadan önce mutlaka tarihleri yeniden kontrol etmenizde fayda var. Elde olmayan sebeplerle tarihlerde değişiklik olabiliyor. Adana insanı oldukça ılımlıdır, sevecen yaklaşırlar ama yine de taksiyle gidecekseniz şoförle pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz. Sitemizden online uçak biletinizi aldıktan sonra otellerle de iletişime geçip kendinize yer ayırtmanızı da ayrıca tavsiye etmekteyiz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz