1. Anasayfa
  2. Victoria Uçak Bileti

Victoria Uçak Bileti

Victoria Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Victoria Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Türkiye üzerinden doğrudan yani direkt uçuş maalesef bulunmamaktadır. Minimum 2 aktarma yaparak Victoria’ya ulaşmanız mümkündür. En çok sefer düzenlenen şehirler İzmir, İstanbul ve Antalya’dır. Bu şehirlerden en çok kalkan havayolu firmalarıysa Air Canada, Westjet, Lufthansa, Türk Hava Yolları ve Delta Air Lines’dır. Eğer uçak biletinizi ucuza almak istiyorsanız, 50 gün öncesinden uçak biletinizi sitemiz üzerinden oldukça uygun fiyatlara almanız mümkündür.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Victoria’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Victoria Hakkında
  3. Victoria Ne Yenir?
  4. Victoria Nerede Yenir
  5. Victoria Gezilecek Yerler
  6. Victoria Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Victoria'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Victoria'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Victoria Otel Tavsiye

Victoria'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Victoria’ya Victoria Uluslararası Havaalanı ve Inner Harbor Havalimanı adında iki havalimanı hizmet vermektedir. Bu iki havalimanından istediğiniz biri varışlı online uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

Victoria Uluslararası Havaalanı

Victoria Uluslararası Havaalanı, şehir merkezine 32 kilometre kadar uzakta yer almaktadır. Victoria’ya uluslararası ulaşımda en sık kullanılan havalimanı bu havalimanıdır. Bu havalimanından şehir merkezine ulaşım konusunda çeşitli alternatifler mevcuttur. Victoria Uluslararası Havaalanı’ndan Victoria şehir merkezine gitmek için şu vasıtaları kullanabilirsiniz:

Araç kiralayarak hem şehir merkezine gidebilirsiniz hem de geziniz sırasında şehri turlayabilirsiniz. Eğer konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız, Online ya da Havalimanında bulunan araç kiralama ofislerinden cebinize ve zevkinize hitap eden uygun modelde aracınızı seçerek, Patricia Bay Hwy yolu üzerinden yaklaşık 35-40 dakikaya şehir merkezine varabilirsiniz.

Taksiyle de gidebilirsiniz. Ancak taksi birazcık pahalı bir seçenek olabilir. Ama para önemli değil ben rahat bir şekilde Victoria şehir merkezine ulaşayım diyorsanız taksi durağına giderek bir taksiye binebilirsiniz.

Otobüs ile de ulaşım mümkündür. Havalimanından kalkan 87 ve 88 numaralı otobüslere binerek McTavish Exchange’de inip 70 ya da 72 numaralı otobüslere binerseniz şehir merkezine varabilirsiniz. Üstelik gayet de uygun bir ücret alınmaktadır.

Inner Harbor Havalimanı

Şehir merkezine yaklaşık 2 kilometrelik uzaklığı olduğu için Inner Harbor Havalimanı da sıklıkla tercih edilmektedir. Şehre oldukça yakın bir konumda yer alan Inner Harbor Havalimanı’ndan Victoria şehir merkezine ulaşmak için şu üç ayrı vasıtayı kullanabilirsiniz:

Araç kiralama seçeneğini kullanarak Quadra St yolundan kolayca şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak için havalimanı çevresindeki araç kiralama ofislerine gidebilirsiniz. Buradan esnek fiyata dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Taksiyle hızlıca ve uygun bir fiyata şehir merkezine varabilirsiniz. Normalde taksiyle ulaşım oldukça pahalıya denk gelse de havalimanı ile şehir merkezi arası mesafe az olduğundan oldukça az bir ücret tutacaktır.

Otobüsle de şehir merkezine gitmeniz mümkün. Havalimanından her 30 dakikada bir kalkan 10 numaralı otobüs ile şehir merkezine 10-15 dakikada gidebilirsiniz. Tabi otobüsle ulaşımın biraz uzun sürmesinin nedeni dolanarak gitmesidir.

Victoria'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Taksiyi kullanacaksanız mutlaka binmeden önce pazarlığınızı yapın ki inecek zaman sürprizlerle karşılaşmayın. Eğer uçak biletinizi henüz almadıysanız sitemiz üzerinden online olarak ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. Ayrıca seyahatinizden yaklaşık 45-50 gün önce uçak bileti almanız biletlerinizin daha ucuza mal olmasını sağlar. Telefonunuzun GPS özelliğinin olması şehirde kaybolmanızı engeller. Eğer şarjınız çabuk bitiyorsa yanınıza powerbank almanız önerilir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz