1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Valencia Uçak Bileti

Valencia Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. Casa Carmela
  2. El Pederniz
  3. Rinconet
  4. Navarro

1. Casa Carmela

Casa Carmela, günün her saati dolup taşan popüler bir restorandır. Paellenin tadına bakmak için bu şirin ve sade mekânı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda harika deniz ürünleri seçenekleriyle damağınızı şenlendirecektir.

Casa Carmela

2. El Pederniz

El Pederniz, Tapas ve deniz ürünlerini bu mekânda rahatça tüketebilirsiniz. Bu mekanın hızlı servisi ve çalışanlarının özel ilgisi sayesinde El Pederniz’den mutlu ayrılabilirsiniz. Üstelik bu restoranın yemek ücreti de oldukça uygundur!

El Pederniz

3. Rinconet

Rinconet, öğle yemeğinin büyüsüne inananlardansanız gitmenizi tavsiye ettiğimiz restorandır. Burada hafif veya istediğiniz şekilde öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Öğle yemeği için neden mi burayı tavsiye ettik? Çünkü bu restoran Old Town’a yakın bir yerdedir. Gezilecek yerlerin rotasının üstünde yer aldığından öğle vaktinde gezerken acıkırsanız yakın bir yer olan bu restoranda karnınızı doyurabilirsiniz.

Rinconet

4. Navarro

Valencia hakkında daha fazla şey keşfet!

Valencia'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Valencia'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Valencia Gezilecek Yerler

Valencia Gezilecek Yerler

Valencia uçak biletini en ucuza almak isteyenlerin dikkatine! Sitemizde sizler için en ucuz uçak biletlerini satışa sunduk! Siz de Valencia uçak biletinizi sitemizden en ucuza aldıysanız, sizin için hazırladığımız Valencia gezi listesine bir göz atabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Valencia Uçak Bileti