1. Anasayfa
  2. Tebriz Uçak Bileti

Tebriz Uçak Bileti

Tebriz Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Tebriz Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Tebriz’e direkt uçuşu bulunan tek şehrimiz İstanbul’dur. İstanbul-Tebriz arası uçuş süresi ise sadece 30 dakika sürmektedir. Diğer şehirlerden ise bir veya iki aktarma yaparak Tebriz’e gidebilirsiniz. Tebriz’e uçak ile ulaşımda Türkiye-Tebriz arası sık sefer düzenleyen hava yolu şirketleri Türk Hava Yolları ve Iran Air Tours’u tercih edebilirsiniz.

Tebriz’e gitmek için her şey hazırsa, uçak biletinizi de online sistem üzerinden almayı tercih ederek zaman kaybetmeden yola düşme şansını yakalayabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Tebriz'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Tebriz Hakkında
  3. Tebriz Ne Yenir?
  4. Tebriz Nerede Yenir
  5. Tebriz Gezilecek Yerler
  6. Tebriz Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Tebriz'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Tebriz'deki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Tebriz Otel Tavsiye

Tebriz'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Tebriz’e ve çevresindeki beldelere uluslararası uçuş seferleri için hizmet vermekte olan bir havalimanı vardır o da Tebriz Uluslararası Havalimanı’dır. Bulunduğunuz şehrin havalimanı gidiş ve Tebriz Uluslararası Havalimanı varış noktası olan online uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tebriz Uluslararası Havalimanı

Tebriz Uluslararası Havalimanı, hem sivil hem de askeri kategoride yer alan bir havalimanıdır. Tebriz’in ve Doğu Azerbaycan Eyaleti’nin dünyaya açılan yüzü bu havalimanıdır. Tebriz Uluslararası Havalimanı, Tebriz şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre mesafede yer almaktadır. Bu mesafeyi aşağıdaki vasıtalar aracılığıyla kat edebilirsiniz:

Taksi ile havalimanından şehir merkezine oldukça konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma imkanı Tebriz Havalimanı’nda bulunmadığından araç kiralamakla uğraşmak istemeyenlerin tek seçeneği taksi olmaktadır. Taksi ile şehir merkezine yaklaşık 9-10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamayı tercih ederek de havalimanından şehir merkezine ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Hertz gibi uluslararası araç kiralama ofislerinden veya yerel araç kiralama ofislerinden istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Tebriz Uluslararası Havalimanı’ndan Tebriz şehir merkezine giderken Azerbaijan Blvd yolunu takip ederseniz en kısa yoldan şehir merkezine ulaşmış olursunuz.

Tebriz'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Tebriz’de canlı bir gece hayatı yoktur ve alkol kullanımı kentte yasaktır. Tebriz’de petrol fazla olduğundan taksi ücretleri pahalı değildir. Bu nedenle şehirde pahalılığından çekinmeden taksi ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz