1. Anasayfa
  2. Sidney Uçak Bileti

Sidney Uçak Bileti

Sidney Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Sidney Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Sidney’e Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Ankara’dan ve Bodrum’dan bir aktarma yaparak Sidney’e gidebilirsiniz. Diğer şehirlerden ise iki veya üç aktarma yaparak Sidney’e yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Bir aktarmalı uçuşlarda ise Sidney’e uçakla yolculuğunuz en az 21 saat sürecektir. Sidney’e Türkiye’den sık sefer düzenleyen hava yolu şirketleri ise Pegasus, Qatar Airways ve Türk Hava Yolları’dır. 

Mutlu insanların yaşadığı Sidney kentine gitmek için online uçak biletinizi aldınız mı? Eğer henüz almadıysanız sitemiz üzerinden Sidney varışlı online uçak biletini en ucuza alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Sidney'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Sidney Hakkında
  3. Sidney Ne Yenir?
  4. Sidney Nerede Yenir
  5. Sidney Gezilecek Yerler
  6. Sidney Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Sidney'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Sidney'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Sidney Otel Tavsiye

Sidney Havalimanları Hakkında Bilgiler

Sidney’e uluslararası uçuşlar için hizmet veren bir havalimanı vardır o da Sydney Havalimanı’dır. Sydney Havalimanı varış noktası olan online uçak biletinizi sitemizden en uygun fiyata alabilirsiniz.

Sidney Havalimanı

Sydney Havalimanı, Sidney kentinin ana havalimanıdır. Bu havalimanına verilen diğer ad ise Kingsford Smith Havalimanı’dır. Sydney Havalimanı, Sidney şehir merkezinin güneyinde kalmaktadır. Sydney Havalimanı’nın Sidney şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık 8 kilometredir. Sydney Havalimanı’ndan Sidney şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıtalardan birini tercih edebilirsiniz:

Tren ile trafiğe takılmadan, hızlı bir şekilde Sydney Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Trene binmek için Sydney Havalimanı içerisinde gitmeniz gereken durak Sydney Domestic Airport durağıdır. Buradan T8 tren hattının City Circle via Airport trenine binerek 10 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi ile de konforlu bir şekilde Sidney şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksileri Sydney Havalimanı içerisindeki taksi durağında bulabilirsiniz.

Araç kiralamayı tercih ederek de Sydney Havalimanı’ndan Sidney şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç kiralamak için Sydney Havalimanı içerisinde bulunan Europcar ve Budget gibi araç kiralama ofislerinden birini tercih edebilirsiniz. Kiraladığınız aracınız ile Sydney Havalimanı ile Sidney şehir merkezi arasındaki kestirme yol olan M1 yolunu takip edebilirsiniz.

Sidney’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Sidney, güney yarım kürede yer aldığından mevsim olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin Türkiye’de sonbahar ayları yaşanırken orada ilkbahar ayları yaşanmaktadır. Sidney tatilinizi buna göre ayarlayıp, uçak biletinizi belirlediğiniz bu tarihler için sitemizden alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz