1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Seattle Uçak Bileti

Seattle Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:35
  1. Canlis Restaurant
  2. Le Panier
  3. Conversation
  4. Pike Place Chowder

1. Canlis Restaurant

Canlis Restaurant; size Çağdaş Amerikan mutfağından kesitler sunarken aynı zamanda vejeteryan dostudur, glutensiz seçenekleri de bulunmaktadır. Fiyatları yüksek olsa da güzel yemekleri midenizi mest edecektir.

Canlis Restaurant

2. Le Panier

Le Panier; Avrupa menşeili bir kafedir. Tatlıları, börekleri çörekleri sabah kahvaltısı için oldukça uygundur. Zaten genel olarak Avrupa kahvaltılarından hoşlanan insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu küçük kafenin içerisindeki tatlar inanılmaz!

Le Panier

3. Conversation

Conversation; Akşam yemeği, kahvaltı ve brunch için gidebileceğiniz oldukça lüks bir mekandır. Ancak özellikle deniz ürünlerinin şahaneliğiyle övülmektedir. Ailenizle kaliteli bir akşam yemeği için tercih edebileceğiniz mekanlardan.

Conversation

4. Pike Place Chowder

Pike Place Chowder; Amerikan tadı ve deniz mahsullerinin bir harmanı olan bu restoran özellikle de öğle yemeğindeki becerisiyle tanınmıştır. Öğlen karnınız acıktığında gelebileceğiniz bir mekan ve aynı zamanda vejetaryen dostu seçenekleri de vardır.

Pike Place Chowder

Seattle hakkında daha fazla şey keşfet!

Seattle'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Seattle'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seattle Gezilecek Yerler

Seattle Gezilecek Yerler

Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen şehirlerinden biri olan Seattle’yi henüz gezmediniz mi? O halde bu yılki tatiliniz Seattle yönünde olsun. Seattle varışlı ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Seattle’de mutlaka gezip görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Seattle Uçak Bileti