1. Anasayfa
 2. San Francisco Uçak Bileti

San Francisco Uçak Bileti

San Francisco Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında San Francisco Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

San Francisco uçak bileti ile San Francisco Uluslararası Havalimanı'na ulaşabilir, maceraya başlayabilirsiniz. San Francisco'ya THY, United Airlines, Lufthansa, American Airlines firmalarıyla ulaşabilirsiniz. Biletbak ile bütün hava yolları firmalarını karşılaştırabilir, en ucuz uçuşu alabilirsiniz.

San Francisco'ya sadece İstanbul'dan direkt uçuşlar bulunmakta. Bazı popüler çıkış noktalarından San Francisco'ya varış süreleri ise şu şekilde:

 • İstanbul-San Francisco: 13 saat - 1 gün+
 • Ankara-San Francisco: 15 saat - 1 gün+
 • Antalya-San Francisco: 17 saat - 1 gün+
 • İzmir-San Francisco: 16 saat - 1 gün+
 • Samsun-San Francisco: 17 saat - 1 gün+
 • Gaziantep-San Francisco: 17 saat - 1 gün+
 • Diyarbakır-San Francisco: 17 saat - 1 gün+
San Francisco Nasıl Gidilir?

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

 1. San Francisco Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
 2. San Francisco Hakkında
 3. San Francisco Ne Yenir?
 4. San Francisco Nerede Yenir?
 5. San Francisco Gezilecek Yerler
 6. San Francisco Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 7. San Francisco Alışveriş - Ne Alınır?
 8. San Francisco Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
 9. San Francisco Otel Tavsiye

San Francisco Havalimanları Hakkında Bilgiler

San Francisco'ya 1927 yılından beri San Francisco Uluslararası Havalimanı hizmet ediyor. Dünyanın en büyük 21. havalimanı olan San Francisco Uluslararası Havalimanı, Amerika Birleşik Devletleri'nin de en büyük 10. havalimanı olma özelliğini taşımaktadır.

San Francisco Uluslararası Havalimanı

27 Mayıs 1927 yılında açılan sivil havacılık hizmeti veren uluslararası havalimanı, ABD’nin Kaliforniya eyaletinin San Francisco şehrinde bulunuyor. San Francisco Uluslararası Havalimanı'ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatifiniz var.

Otobüs, tüm terminallerin önünden hareket eder. Bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Otobüs firmalarından SamTrans, havaalanından şehir merkezine gidişlerde kontrolü elinde tutar. SamTrans’ı kullanarak 24 saat boyunca istediğiniz saatte şehir merkezine ulaşabilirsiniz.  

Taksi her terminalin gelen yolcu alanında sizi beklemekte. Havaalanına bağlı taksi şirketleri bulunuyor ve bunlar genel olarak sabit fiyatlarla şehir merkezine ulaşma hizmeti sunar. Ortalama 45 dolar ödeyerek istediğiniz yere gidebilirsiniz.  

Araç kiralama her zaman olduğu gibi az tercih edilen bir ulaşım yöntemi. Ancak yine de daha konforlu bir yolculuk tercih ediyorum derseniz araç kiralayabilirsiniz. Havalimanında yer alan Budget, Thrifty, Avis firmaları aracılığıyla istediğiniz model ve markada araba kiralamanız mümkün.

San Francisco Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, San Francisco'nun gece vakti biraz tehlikeli olabileceği. Gece eğlence merkezlerinden çıktığınızda taksilerle kalacağınız yere dönmenizi öneririz.

San Francisco'da konaklamanın pahalı olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Özellikle restoranlarda hesaba ek bahşiş vermeniz beklenir. Amerika Birleşik Devletleri'nde hesabın %20'sini bahşiş olarak vermeniz bir görgü kuralıdır.

Uçak bileti alıyorsanız, biletinizi en az 30 gün önceden almanız daha ucuz uçak bileti bulmanızı sağlar.

San Francisco Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar
Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz