1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. San Diego Uçak Bileti

San Diego Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Balboa Park
  2. San Diego Zoo
  3. Wild Animal Park
  4. Pacific Beach

1. Balboa Park

Balboa Park’ı birçok filmin çekildiği bir parktır. Hafta sonu gezintileri için de ideal bir parktır. Tüm dünya tarafından bilinen San Diego Hayvanat Bahçesi’ni de bünyesinde barındıran bu parkın ziyaretçisi neredeyse hiç eksik olmaz. Bisiklet yolları, yürüyüş yolları ve dinlenme alanlarıyla ziyaretçilerine çeşitli aktiviteler için imkan tanıyan bu parka salı günleri giriş ücretsizdir.

Balboa Park

2. San Diego Zoo

San Diego Zoo, dünyaca ünlenmiş olan bu hayvanat bahçesi 4000’den fazla hayvan ve 800 çeşit türü ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Hayvanlar alemini görmek ve yakından tanımak isteyenler, San Diego Hayvanat Bahçesi’ni San Diego’ya gittiğinizde mutlaka görmelisiniz.

San Diego Zoo

3. Wild Animal Park

Wild Animal Park, eğer hayvanat bahçesi sizi tatmin etmediyse bir safariye çıkabileceğiniz bu parkı ziyaret etmenizi öneririz. Buraya gittiğinizde kendinizi San Diego’da değil de Afrika’daymış gibi hissedebilirsiniz.

Wild Animal Park

4. Pacific Beach

Pacific Beach, Kaliforniya’nın en güzel sahillerindendir. İçerisinde birçok gece kulübü ve barlarıyla ziyaretçilerine güzel zamanlar vaat etmektedir. Bu sahile gittiğinizde ihtişamlı manzarasından etkileneceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

Pacific Beach

San Diego hakkında daha fazla şey keşfet!

San Diego'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

San Diego'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
San Diego Ne Yenir?

San Diego Ne Yenir?

San Diego’da yemek yiyebileceğiniz çok sayıda restoran bulunmaktadır. Bir o kadar da fazla yiyecek çeşidinin olduğu bu şehirde insan ne yiyeceğini şaşırabiliyor. Sizler için en çok beğenilen yiyeceklerden bir liste oluşturduk.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
San Diego Uçak Bileti