1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Sacramento Uçak Bileti

Sacramento Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Kaliforniya Eyalet Kongre Binası
  2. Crocker Art Museum
  3. California State Railroad Museum
  4. Jedediah Smith Memorial Trail

1. Kaliforniya Eyalet Kongre Binası

Kaliforniya Eyalet Kongre Binası, Sacramento şehir merkezi içerisinde yer almaktadır. Kentin politika yönünü gözler önüne seren bu ihtişamlı binayı mutlaka görmelisiniz. Bu binayı gördüğünüzde Sacramento’nun mimarisi hakkında da az çok bilginiz olacağını tahmin ediyoruz.

Kaliforniya Eyalet Kongre Binası

2. Crocker Art Museum

Crocker Art Museum, Sacramento’daysanız ve bir sanat tutkunuysanız mutlaka gezmeniz gereken müzedir. Önemli bir sanat müzesi olan bu müzede birçok etkileyici sanat eseri sergilenmektedir. Sanat tarihi hakkında da burada çok şey öğreneceğinizi söyleyebiliriz.

Crocker Art Museum

3. California State Railroad Museum

California State Railroad Museum’da kentin ulaşım yönünün tarihsel süreçte nasıl geliştiğini görebilirsiniz. Sacramento’nun gelişimini görmeniz açısından önemli bir müze olan bu müze içerisinde alan birçok eski hatta 1860’lara uzanan restore edilmiş lokomotif, demiryolları ve vagonlar sergilenmektedir.

California State Railroad Museum

4. Jedediah Smith Memorial Trail

Jedediah Smith Memorial Trail, Sacramento’nun doğasıyla iç içe olacağınız, doğanın eşsiz atmosferini içinize çekebileceğiniz yerdir. Eğer şehir yaşamından sıkıldıysanız buraya gidip bir bisiklet kiralayıp göl kıyısında bisiklet turları yapabilirsiniz.

Jedediah Smith Memorial Trail

Sacramento hakkında daha fazla şey keşfet!

Sacramento’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Sacramento’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Sacramento’da birçok etkinlik yapılmaktadır. Eğer bu etkinlikleri kaçırmak istemiyorsanız Sacramento varışlı online uçak biletinizi etkinlik tarihlerine uygun olarak, sitemizden alabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Sacramento Uçak Bileti