1. Anasayfa
  2. Perth Uçak Bileti

Perth Uçak Bileti

Perth Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Perth Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Türkiye üzerinden her gün 50’den fazla sefer düzenlenmektedir. Ancak maalesef direkt uçuş bulabilmek çok ama çok zordur. Gezginler, genelde aktarmalı seyahat etmek durumunda kalırlar. Aktarmalar hariç toplam uçuş süresinin ortalamasının ise 18-20 saat arasında olduğunu söyleyelim. Bu hat dahilinde en çok uçuş düzenleyen havayolu firmaları şöyle sıralanabilir; Türk Hava Yolları, Qantas Airways, Emirates, Singapore Airlines ve V Australia. Ucuz uçak bileti almak isterseniz biletinizi erkenden alırsanız erken indirim fırsatına sahip olabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Perth'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Perth Hakkında
  3. Perth Ne Yenir?
  4. Perth Nerede Yenir
  5. Perth Gezilecek Yerler
  6. Perth Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Perth’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Perth'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Perth Otel Tavsiye

Perth’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Perth’te Perth Havalimanı adında bir adet havalimanı bulunmaktadır. Perth’e yurtdışından yapılacak olan uluslararası uçuşların varış noktası Perth Havalimanı’dır.

Perth Havalimanı 

Perth’de yer alan bu havalimanı yıllık 13 milyona yakın yolcuyu ağırlamaktadır. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı 14 kilometre kadardır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım da oldukça rahattır. Perth Havalimanı’ndan Perth şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıtaları kullanabilirsiniz:

Otobüs kullanarak şehir merkezine oldukça uygun fiyata ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birazcık yürüyüp otobüs terminaline ulaştıktan sonra 938 numaralı otobüs ile direkt olarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Yolculuğunuz yarım saat 40 dakika arası sürecektir.

Araç kiralama şirketleriyle görüşerek zevkinize ve bütçenize göre araç kiralayarak yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Kiraladığınız araç ile Perth Havalimanı’ndan Perth şehir merkezine ulaşım sağlarken National Highway 94 yolunu kullanabilirsiniz.

Taksi ile de araç kiralamakla ve toplu taşıma beklemekle uğraşmadan Perth şehir merkezine varabilirsiniz. Taksiye binmek, için hemen havalimanının dışında yer alan taksi durağına giderek şehir merkezine gitmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Perth’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Festivallere gitmeden önce mutlaka tarihleri kontrol edilerek uçak bileti alınmalıdır. Ucuz uçak bileti almak içinse tatil tarihinizden en geç 2-3 ay öncesinden biletler alınmış olmalıdır. Ayrıca Havalimanından yolculuk taksiyle yapılacaksa mutlaka binmeden önce ücret sorulmalıdır, bu sayede sürpriz şeylerle karşılaşma ihtimaliniz azalacaktır.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz