1. Anasayfa
  2. New Jersey Uçak Bileti

New Jersey Uçak Bileti

New Jersey Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında New Jersey Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

New Jersey için ülkemizden direkt uçuş mevcut değildir. Bu demektir ki New Jersey’e gitmek için en az bir aktarma yapmalısınız. Kullanabileceğiniz uçak firmaları şu şekildedir: American Airlines, Türk Hava Yolları, Delta Air Lines, United Airlines ve Air Canada. İstanbul’dan New Jersey’e gitmek için en sık uçuş yapılan şehirler İstanbul ve İzmir’dir. Nisan, Mayıs ve Temmuz aylarında New Jersey için en pahalı biletleri bulabilecekken; Şubat, Eylül ve Aralık aylarında ise en ucuz uçak biletlerini bulmanız mümkün.

New Jersey’e varmak için Newark Liberty Uluslararası Havalimanı varışlı uçak biletinizi henüz almadıysanız sitemiz üzerinden online ucuz uçak biletleri arasından kolaylıkla satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. New Jersey'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. New Jersey Hakkında
  3. New Jersey Ne Yenir?
  4. New Jersey Nerede Yenir
  5. New Jersey Gezilecek Yerler
  6. New Jersey Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. New Jersey'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. New Jersey'deki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. New Jersey Otel Tavsiye

New Jersey'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

New Jersey eyaletine hizmet veren Newark havalimanı eyaletin en büyük şehri olan Newark’ta bulunmaktadır ve sivil havacılık hizmeti vermektedir.

Newark Liberty Uluslararası Havalimanı

Havalimanı New York ve New Jersey metropolitan alanına hizmet veren ABD’nin de en yoğun 15. Havalimanıdır. New Jersey’nin merkezi ile havalimanı arasında 60 millik bir mesafe vardır. Havalimanından şehir merkezine gitmek için otobüs, tren, taksi ve araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Tren: Tren hattı oldukça gelişmiş olan eyalet içerisindeki şehirlere gitmek için havaalanından çıktığınızda en yakın tren garına gitmeniz yeterli olacaktır.

Otobüs: Havaalanından eyalet şehirlerine gitmek için her terminalden kalkan otobüsler işinizi görecektir. Aktarmalı olarak gideceğiniz şehirlerde önce New Jersey eyaleti girişinde inecek daha sonra gitmek istediğiniz şehrin otobüsüne bineceksiniz. Bundan sonrasında ise sizikısa bir yolculuk beklemektedir. İstediğiniz yerin konumuna göre değişmekle birlikte tahmini iki buçuk saat yolculuktan sonra otelinize varmış olacaksınız.

Taksi: Taksi bu durumda oldukça pahalıya gelecek seçeneklerden birisidir. İstediğiniz yere gitmek için havaalanı dışından ve içinden kalkan otobüslere binmelisiniz.

Araç Kiralama: Çeşitli araç kiralama firmalarından sonsuza sayıda marka içerisinden birçok araç kiralayabilirsiniz. I-95 S rotası üzerinden gittiğiniz taktirde yaklaşık 1 saat 20 dakika içerisinde merkeze ulaşmanız mümkündür.

New Jersey'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Uçak biletinizi önceden almanız çok daha ucuza satın alacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenle sitemiz üzerinden online uçak biletinizi alırken biraz önce almanız sizin için iyi olacaktır.

Festival günleri yazılmıştır ancak yine de festivallerin kendine ait internet sitelerinden günlerini yeniden kontrol etmenizde fayda vardır.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz