1. Anasayfa
  2. Montreal Uçak Bileti

Montreal Uçak Bileti

Montreal Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Montreal Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Montreal’e ülkemizden günlük 30’dan fazla sefer düzenlenmektedir. Ancak direkt uçuş bulmanız biraz zordur daha çok aktarmalı uçuşlarla ulaşımın sağlanması söz konusudur. Ülkemizde en çok İstanbul olmak üzere Ankara ve Antalya’dan da uçuşlar bulunmaktadır. En çok uçuş yapan firmalar ise sırasıyla Air Canada, Türk Hava Yolları, Westjet, Pegasus Havayolları, United Airlines ve Lufthansa’dır. Uçak biletinizi indirimli almak isterseniz sitemiz üzerinden online uçak bilet al butonunu kullanarak erkenden ucuz uçak bileti bulup alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Montreal’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Montreal Hakkında
  3. Montreal Ne Yenir?
  4. Montreal Nerede Yenir
  5. Montreal Gezilecek Yerler
  6. Montreal Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Montreal’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Montreal'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Montreal Otel Tavsiye

Montreal’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Montreal’e yakın P Trudeau Intl Havalimanı, Saint Hubert Havalimanı ve Mirabel Havalimanı adında 3 adet havaalanı mevcuttur. Saint Hubert ve Mirabel havalimanları civar şehirlerde olup Montreal’e giderken pek kullanılmaz. Bu nedenle Montreal’e varış noktası olarak kullanabileceğiniz havalimanı P Trudeau Intl Havalimanı’dır.

P Trudeau Intl Havalimanı

Sadece geçen yıl 20 milyon yolcu ağırlayan bu havalimanı oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu havalimanıyla şehir merkeziyle arasında yaklaşık 20 kilometrelik bir mesafe söz konusudur. P Trudeau Intl Havalimanı’ndan Montreal şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıtalardan birini kullanabilirsiniz:

Otobüs şehir merkezine ulaşımınızı ucuza getirecek olan vasıtadır. Havaalanından geçen 747 numaralı otobüs ile şehir merkezinin 600 metre kadar yakınına gelirsiniz. Eğer yürüyüş yaparım, bacaklarım açılsın derseniz, yürümek isterseniz 747 numaralı otobüsü kullanabilirsiniz. Yorgunum zaten diyorsanız da 1 nolu otobüse binerek direkt olarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi konforunuzdan hiçbir ödün vermeden oldukça rahat bir şekilde yaklaşık 25 dakikaya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Bunun için havaalanı dışındaki taksi duraklarına kadar yürümeniz yeterli.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. . P Trudeau Intl Havalimanı içinde Thrifty Car ve Budget gibi araç kiralama ofislerini görebilirsiniz. Bu araç kiralama ofislerinden kiralayacağınız araç ile Autoroute 20 yolunu takip ederek kısa sürede Montreal şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Montreal’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Havaalanından şehir merkezine giderken taksi kullanacaksanız pazarlık yaparak daha uygun fiyatlara gidebilmeniz mümkündür. Kalacağınız otele önceden rezervasyon yaptırarak daha uygun fiyatlarda kalabilirsiniz. Aynı şekilde ucuz uçak bileti almak istiyorsanız gideceğiniz tarihten 2-3 ay öncesinden sitemizden online uçak bileti al seçeneğini kullanarak ucuza uçak bileti alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz