1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Montreal Uçak Bileti

Montreal Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Pointe-a-Calliere Museum
  2. Musee McCord d’Histoire Canadienne
  3. Jardin Botanique de Montreal
  4. Basilique Notre-Dame

1. Pointe-a-Calliere Museum

Pointe-a-Calliere Museum’u eğer müze seviyorsanız Montreal’e gitmişken mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu müze, bir arkeoloji ve tarih müzesidir. Burada Montreal tarihine dair merak ettiğiniz şeylerin cevabını bulabilirsiniz.

Pointe-a-Calliere Museum

2. Musee McCord d’Histoire Canadienne

Musee McCord d’Histoire Canadienne adındaki Kanada’nın ünlü tarih müzesine de göz atmayı unutmayın. Ziyaretçilerin akın ettiği bu tarih müzesi de Montreal tarihini size en iyi şekilde aktaracaktır. Birçok önemli tarihi eser Musee McCord d’Histoire Canadienne’de sizin onları keşfetmenizi bekliyor!

Musee McCord d’Histoire Canadienne

3. Jardin Botanique de Montreal

Jardin Botanique de Montreal, eğer kentin gürültüsünden sıkılacak olursanız tam size göre. Bu botanik parkta bir yürüyüş sizi kendinize getirebilir. Montreal’in doğasını burada hissedebilirsiniz. Jardin Botanique de Montreal’de bisiklete binebilir, yürüyüş yapabilir ve kentin doğa yanını en canlı haliyle seyredebilirsiniz.

Jardin Botanique de Montreal

4. Basilique Notre-Dame

Basilique Notre-Dame, oldukça fazla ziyaretçi çeken ünlü bir yapıdır. Mutlaka görülmesi gereken bir yer olarak nitelendirebileceğimiz Basilique Notre-Dame, tarihi bir kilisedir. İçerisindeki atmosfer ve ışıklandırmasıyla gerçekten sizi büyüleyecek bu kiliseye uğramayı ihmal etmeyin.

Basilique Notre-Dame

Montreal hakkında daha fazla şey keşfet!

Montreal'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Montreal'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Montreal Uçak Bileti