1. Anasayfa
  2. Lüksemburg Uçak Bileti

Lüksemburg Uçak Bileti

Lüksemburg Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Lüksemburg Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Türkiye üzerinden Lüksemburg’a her gün 30’a yakın uçuş seferi düzenlenmektedir. En çok İstanbul, İzmir ve Antalya üzerinden sefer düzenlenmektedir. Düzenlenen bu seferler maalesef aktarmalı seferlerdir, direkt uçuşa pek rastlanmamaktadır. Bu rotalardan en çok sefer düzenleyen havayolu firmaları Lufthansa, Türk Hava Yolları, KLM Royal Dutch Airlines, Air France ve British Airways şeklinde sıralanabilir. Bunlardan en çok sefer düzenleyen ise Türk Hava Yolları ve Lutfhansa’dır. Mart, mayıs ve aralık ayları ucuza uçak bileti bulacağınız ender zamanlardan diyebiliriz. Uçuşlar genel olarak 4-6 saat arasında değişkenlik göstermektedir.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Lüksemburg’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Lüksemburg Hakkında
  3. Lüksemburg Ne Yenir?
  4. Lüksemburg Nerede Yenir
  5. Lüksemburg Gezilecek Yerler
  6. Lüksemburg Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Lüksemburg'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Lüksemburg’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Lüksemburg Otel Tavsiye

Lüksemburg’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Lüksemburg’da, Lüksemburg Havaalanı adında bir havaalanı vardır. Siz de uzun zamandır bu şehri merak ediyor ve seyahat planları yapıyorsanız daha fazla ertelemeyin. Lüksemburg uçak biletinizi en hızlı ve kolay uçak bileti alma yöntemi olan online uçak bileti alma yöntemiyle alarak iki dakika sonra Lüksemburg’a gitmek için valizinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Lüksemburg Havaalanı

Şehir merkezinden 9 kilometre uzakta bulunan bu havaalanı, her yıl on binlerce yolcuyu ağırlamaktadır. Havaalanından şehir merkezine ulaşım ise oldukça kolaydır. Eğer Lüksemburg uçak biletinizi aldıysanız artık havaalanından şehir merkezine nasıl gideceğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Lüksemburg Havaalanı’ndan Lüksemburg şehir merkezine gitmek için şu vasıtaları kullanabilirsiniz:

Otobüs bu yolda giden en ucuz ve tek toplu taşıma aracıdır. 29 numaralı otobüs her 20 dakikada bir havaalanındaki durağından şehir merkezine doğru yolcu taşımaktadır. Eğer henüz uçak biletinizi almadıysanız online olarak sitemiz üzerinden oldukça ucuza Lüksemburg uçak biletinizi alabilirsiniz.

Taksi ile havaalanından şehir merkezine gitmeyi tercih ederseniz yolculuğunuzun diğer ulaşım yollarına göre oldukça konforlu geçeceğini söyleyebiliriz. Havaalanının hemen dışında bulunan taksi duraklarına giderek taksiye binebilirsiniz.

Araç kiralayarak da konforunuzdan ödün vermeden şehir merkezine gidebilirsiniz. Havaalanı içindeki Europcar ve Sixt gibi araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araç ile Lüksemburg şehir merkezine giderken A7 yolunu kullanırsanız kısa sürede şehir merkezine ulaşmış olursunuz.

Lüksemburg'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Lüksemburg seyahatini eğer etkinlikler için planlıyorsanız etkinliklerin tarihlerini gitmeden önce bir kez daha kontrol etmelisiniz. Bazen elde olmayan durumlar neticesinde tarihler ertelenebilmektedir. Hala bilet almadıysanız uçak biletinizi sitemiz üzerinden online olarak hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ucuz bilet almak için seyahatten yaklaşık 1-2 ay önce bilet alarak biletinizi daha ucuza getirmeniz mümkündür.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz