1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Los Angeles Uçak Bileti

Los Angeles Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Grand Central Market
  2. Eggslut
  3. G&B Coffee
  4. Intelligentsia Coffee
  5. Republique
  6. N/naka
  7. Maccheroni Republic

1. Grand Central Market

Grand Central Market, birçok mutfağın bir araya gelerek oluşturduğu bu yerde aradığınız her türden yemeği bulabilirsiniz. İçeride Amerikan, Japon, Kore mutfaklarından başlayıp dünyanın hemen hemen her mutfağından gelen bir esinti mevcuttur.

Grand Central Market

2. Eggslut

Eggslut, adından da anlaşılacağı üzere yumurtadan yapılan yiyecekler söz konusu olan bir mekan. Ancak bildiğiniz yemeklerden bir hayli farklı yemekler yapıldığını söyleyelim. Özellikle de turistlerin yeni şeyler denemek amacıyla uğradığı yerlerden biri Eggslut. Los Angeles'e vardığınızda uğramayı unutmayın.

Eggslut

3. G&B Coffee

G&B Coffee, kahve tutkunları için süper bir yer. Kahveleri oldukça kaliteli olan bu mekan, Los Angeles'in en iyi ice latte'sini yapmasıyla ünlenmiştir. Ayrıca kahvaltı sonrası bir kahve gerçekten burada çok iyi gidiyor.

G&B Coffee

4. Intelligentsia Coffee

Intelligentsia Coffee, başka bir kahve dünyası daha. Los Angeles gerçekten kahve konusunda kendisini ilerletmiştir. Kahve tüketimi fazla olunca pek çok mekanın kahveleri de ortalama üstü, güzel ve kaliteli kahveler olmuştur. Burada kahve içmem ben aç karınla kahve mi içilirmiş diyen arkadaşınız falan varsa onlar için de kruvasan tipi küçük atıştırmalıklar mevcut.

Intelligentsia Coffee

5. Republique

Republique, gerçekten otel kahvaltılarından sıkıldıysanız, aslında sıkılmanıza da gerek yok bu kahvaltı deneyimi ve lezzetini tekrardan bulamayabilirsiniz. Kahvaltınızı bir gün burada yaparak Los Angeles'in gerçekten tadını çıkarabilirsiniz.

Republique

6. N/naka

N/naka, civarda en çok sevilen ve tutulan Japon restoranıdır. Niki Nakayama’nın harika suşilerinin tadına bakmak için uğrayabilirsiniz.

N/naka

7. Maccheroni Republic

Maccheroni Republic, İtalyan ve Akdeniz mutfağından yemekler sunan bu restoran Los Angeles'te pek sevilenler arasında. İsteğe bağlı glütensiz yemekler de yapan bu restoran aynı zamanda vejetaryen dostudur.

Maccheroni Republic

Los Angeles hakkında daha fazla şey keşfet!

Los Angeles'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Los Angeles'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Los Angeles Gezilecek Yerler

Los Angeles Gezilecek Yerler

Los Angeles’in saymakla bitmeyecek kadar çok güzellikleri mevcuttur. Bu güzelliklerin hepsini bu sayfada yazamayacağımız için mutlaka görmelisiniz dediğimiz yerleri sizler için sıraladık. Eğer sizler de Los Angeles’e gitmeye karar verdiyseniz hemen sitemizden online uçak biletinizi en ucuz fiyatlara bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Los Angeles Uçak Bileti