1. Anasayfa
 2. Las Vegas Uçak Bileti

Las Vegas Uçak Bileti

Las Vegas Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Las Vegas Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Las Vegas uçak bileti, gezinize başlamanız için en ideal yöntem. Özellikle Türkiye'den gelecek olan yolcular için uçak bileti, tek seçenek olarak öne çıkıyor. Biletbak ile çeşitli hava yollarını karşılaştırabilir, Las Vegas'a ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Buraya THY, American Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, Alaska Airlines hava yollarını kullanarak ulaşmanız mümkün. 

Las Vegas'a Türkiye'den direkt uçuşlar bulunmuyor. Fakat bir veya iki aktarmayla Las Vegas'a ulaşmanız mümkün. Popüler çıkış noktalarından Las Vegas'a ortalama uçuş süreleri ise şu şekilde gösterilebilir:

 • İstanbul - Las Vegas: 7 saat - 1 gün+
 • Antalya - Las Vegas: 20 saat - 1 gün+
 • Samsun - Las Vegas: 20 saat - 1 gün+
 • Ankara - Las Vegas: 20 saat - 1 gün+
 • İzmir - Las Vegas: 21 saat - 1 gün+
Las Vegas Nasıl Gidilir?

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

 1. Las Vegas Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
 2. Las Vegas Hakkında
 3. Las Vegas Ne Yenir?
 4. Las Vegas Nerede Yenir?
 5. Las Vegas Gezilecek Yerler
 6. Las Vegas Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 7. Las Vegas Alışveriş - Ne Alınır?
 8. Las Vegas Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
 9. Las Vegas Otel Tavsiye

Las Vegas Havalimanları Hakkında Bilgiler

Dünyada eğlence denilince akla gelen ilk yer olan Las Vegas’a gitmek için McCarran Uluslararası Havalimanı’nı kullanmalısınız. Havalimanı, sivil havacılık alanında Las Vegas’a hizmet veriyor. 1942 yılında açılan McCarran Uluslararası Havalimanı, Las Vegas merkezine yalnızca 8 kilometre uzaklıkta.

McCarran Uluslararası Havalimanı

Nevada eyaletinde bulunan havalimanında dört pist ve iki terminal bulunuyor. Havalimanından Las Vegas merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz pek çok yöntem var. Bu yöntemleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz:

Otobüs kullanmanın en çok tercih edilen ulaşım yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. 108 ve 109 numaralı otobüsler havalimanından şehir merkezine gidebileceğiniz vasıtalardan.

Shuttle kullanmak da hem ekonomik, hem de popüler seçeneklerden. Airline Shuttle Las Vegas, Bell Trans Lav Vegas ve Showtime Las Vegas shuttle için tercih edilebilir.

Taksi şehir merkezine gidebilmeniz için bir diğer yol. Otobüs ve shuttle servislerden biraz daha pahalıya gelse de bu yöntem otobüse göre daha rahat. Havalimanı taksileri normalden yaklaşık 2 dolar daha fazla fiyat almakta. Bunun dışında şehir merkezine ortalama 28 dolar gibi bir ücret vererek ulaşabilirsiniz.

Araç kiralama az kullanılan ancak daha fazla para harcayabilecek rahatlığa sahip olanlar için uygun bir ulaşım yöntemi. Bunun için istediğiniz modelde ve markada arabalar bulabileceğiniz firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Firmaların havalimanı içerisinde ofisleri bulunuyor, ancak işimi şansa bırakmak istemiyorum diyorsanız gitmeden önce online olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Las Vegas Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Las Vegas, hemen herkesin aşina olduğu üzere günahlar şehri olarak da bilinir. Bunun sebebi herkesin hayatında bir kez de olsa duyduğu kumarhanelerden kaynaklanıyor. Las Vegas'a gelip de kumarhanelerde eğlenmek isterseniz en az 21 yaşında olmalısınız.

Ayrıca Las Vegas'ta suç oranlarının ABD ortalamasına göre yüksek olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Las Vegas Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar
Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz