1. Anasayfa
  2. Kütahya Uçak Bileti

Kütahya Uçak Bileti

Kütahya Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Kütahya Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Kütahya’ya İstanbul’dan direkt uçuş ile gidebilirsiniz. Diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Kütahya’ya ulaşabilirsiniz. Yurt dışından ise Düsseldorf şehrinden direkt uçuş ile Kütahya’ya ulaşabilirsiniz. Kütahya’ya sık sefer düzenleyen hava yolları Türk Hava Yolları ve Pegasus’tur. İstanbul’dan Kütahya’ya direkt uçuş ise 1 saat sürmektedir. Online Kütahya uçak biletinizi bulunduğunuz her şehirden direkt veya aktarmalı şekilde alabilir ve Kütahya’ya gidebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Kütahya’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Kütahya Hakkında
  3. Kütahya Ne Yenir?
  4. Kütahya Nerede Yenir
  5. Kütahya Gezilecek Yerler
  6. Kütahya Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Kütahya’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Kütahya'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Kütahya Otel Tavsiye

Kütahya’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Kütahya’ya ve çevresindeki bölgelere Zafer Havalimanı hizmet vermektedir.

Zafer Havalimanı

Zafer Havalimanı, sivil kategoride bir havalimanıdır. Açıldığı tarihte Türkiye’nin en büyük 4. havalimanı olma özelliğindeki bu havalimanı, 2012 yılında inşa edilmiştir. Aynı zamanda Türkiye’nin bölgesel nitelikteki ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Zafer Havalimanı, Kütahya dışında Uşak ve Afyon şehirlerine de hizmet vermektedir. Yolcu trafiği yoğun değildir. 2017 yılında yaklaşık 103 bin kişi bu havalimanını ziyaret etmiştir. Zafer Havalimanı varışlı uçak biletlerini online olarak sitemizden ucuza alarak uygun fiyata seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Zafer Havalimanı, Kütahya’nın Altıntaş ilçesinin sınırları içerisinde yer almaktadır ve Kütahya şehir merkezine 43 kilometre uzaklıktadır. Zafer Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Zafer Havalimanı servisleriyle Zafer Havalimanı’ndan Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak şehir merkezlerine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Servislerin ücretleri gideceğiniz şehir merkezine göre değişmektedir.

Taksi ile Zafer Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Taksileri terminallerin yolcu çıkış kapıları önünde bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. AutoJet ve Enterprise Kütahya Havalimanı’nda bunan bazı araç kiralama ofisleridir.

Kütahya’da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Kütahya’ya gittiğinizde her yerde rengarenk çini işlemesi görmeye alışmalısınız. Kütahya, yılın hemen hemen her ayı yağışlıdır. Kütahya’ya yağışlara hazırlıklı olarak gitmelisiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz