1. Anasayfa
  2. Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Kahramanmaraş Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Kahramanmaraş’a İstanbul ve Ankara’dan direkt uçuş yaparak ulaşabilirsiniz. Diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Kahramanmaraş’a gidebilirsiniz. Yurt dışından ise bir veya iki aktarma yaparak Kahramanmaraş’a gidebilirsiniz. Kahramanmaraş’a sık sefer düzenleyen hava yolları ise Anadolu Jet, Türk Hava Yolları ve Pegasus hava yollarıdır. Ankara ile Kahramanmaraş arası uçuş süresi ortalama 1 saat 10 dakika sürmektedir. İstanbul ile Kahramanmaraş arası uçuş süresi ise ortalama 1 saat 50 dakika sürmektedir. Bulunduğunuz şehirden Kahramanmaraş’a online uçak biletinizi sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Kahramanmaraş’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Kahramanmaraş Hakkında
  3. Kahramanmaraş Ne Yenir?
  4. Kahramanmaraş Nerede Yenir
  5. Kahramanmaraş Gezilecek Yerler
  6. Kahramanmaraş Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Kahramanmaraş’ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Kahramanmaraş Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Kahramanmaraş Otel Tavsiye

Kahramanmaraş’taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Kahramanmaraş’a ve çevresindeki bölgelere Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı hizmet vermektedir.

Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı

Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı, 1996 yılında inşa edilmiş sivil kategoride bir havalimanıdır. Yolcu trafiği çevresindeki havalimanlarına göre oldukça yoğundur. Sadece 2017 yılında toplam 300 bin kişi Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı’nı ziyaret etmiştir. Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı, Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Erkenez Mahallesi üzerinde yer almaktadır ve Kahramanmaraş şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Otobüs ile Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Belediye otobüsleri, uçak saatlerine göre servis düzenlemektedir. Belediye otobüslerinin ortalama ücreti 2,50 liradır ve belediye otobüsleri ile yolculuğunuz ortalama 20 dakika sürecektir.

Taksi ile Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz, 24 saat hizmet veren taksileri terminallerin yolcu çıkış kapılarının önünde bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Tarihi zenginliğiyle ön plana çıkan Kahramanmaraş’ta özellikle yemeklerin çok baharatlı olmasına dikkat etmelisiniz. Doğal yapısı gereği 2000’den fazla bitki çeşidine sahip olması da sizi şaşırtabilir. Uçak biletlerini ne kadar erken alırsanız o kadar daha uygun fiyata olacaktır. Genellikle 20 gün öncesinden alınması tavsiye edilmektedir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz