1. Anasayfa
  2. Halifax Uçak Bileti

Halifax Uçak Bileti

Halifax Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Halifax Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Halifax’a İzmir, Antalya, İstanbul gibi havalimanlarından seferler düzenlenmektedir. Uçuşlar en çok İstanbul’dan yapılmaktadır. Bu hatta en çok sefer yapan uçak firmaları Air Canada, Lufthansa, United Airlines, Türk Hava Yolları ve Pegasus’tur. Uçak biletini erken almak gibi çeşitli etkenler fiyatta değişikliğe sebep olabilir. Uçuş ise yaklaşık 16 saat sürmektedir. 

Halifax uçak biletinizi en ucuza almak istiyorsanız seyahatinizden günler önce ve sitemizden alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Halifax’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Halifax Hakkında
  3. Halifax Ne Yenir?
  4. Halifax Nerede Yenir
  5. Halifax Gezilecek Yerler
  6. Halifax Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Halifax’ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Halifax'ta Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Halifax Otel Tavsiye

Halifax’taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Halifax’a şu anda hizmet vermekte olan bir uluslararası havalimanı vardır. O da Halifax Stanfield Uluslararası Havalimanı’dır. Uçak biletini ucuza ve hiç uğraşmadan almayı kim istemez ki? Siz de bunu istiyorsanız Halifax uçak biletinizi sitemize girerek almanızı öneririz.

Halifax Stanfield Uluslararası Havalimanı

Kanada’nın en işlek 8. Havalimanı olan Halifax Stanfield’ın yaklaşık 4 milyonluk yolcu kapasitesi bulunmaktadır. Halifax Stanfield Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine toplam uzaklık 39 kilometredir. Halifax’ın dünyaya açılan kapısı niteliğindeki Halifax Stanfield Uluslararası Havalimanı’ndan Halifax şehir merkezine gitmek için şu araçlardan birini kullanabilirsiniz:

Express otobüsleri kullanmak isteyenler ise 320 numaralı otobüsü kullanarak şehir merkezine gidebilirler. Söz konusu otobüs her yarım saatte bir kalkmaktadır. Ancak saat gece on ikiden saat sabah altıya kadar çalışmamaktadır. Otobüs ile şehir merkezine gitmenin oldukça uygun fiyata geleceğini de belirtmek isteriz.

Taksi ile ise oldukça konforlu bir yolculuk yaparak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz ise yaklaşık olarak 35-40 dakika sürecektir. Havalimanı ile şehir merkezi arası mesafe fazla olduğundan önceden taksici ile pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz.

Araç kiralayarak da konforlu bir yolculukla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak için havalimanında bulunan Budget ve Alamo gibi araç kiralama ofislerini tercih edebilirsiniz. Bu araç kiralama ofislerinin birinden esnek fiyata kiralayacağınız aracınız ile Halifax şehir merkezine giderken NS-102 S ve NS-118 yolunu kullanabilirsiniz.

Halifax’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Havalimanından taksiyle geçecekseniz mutlaka binmeden önce gideceğiniz yeri söyleyerek ücretini sormalısınız. Bu sayede olası tartışmaların ya da fazla ücret ödemekten kurtulmuş olursunuz. Otelinize rezervasyon aldırırken havaalanlarından servislerinin olup olmadığını sorarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yanınızda her ihtimale karşı kalın kıyafetler almayı unutmayın, her ne kadar ılıman bir iklime sahip olsa da geceleri ani sıcaklık düşüşleri olabilmektedir. Uçak biletinizi ilgili internet sitesinden online bilet al tuşundan hızlıca alabilir hem zamandan hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda biletinizi 3 ay kadar erken alarak daha düşük miktarlarda ücretler ödeyebilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz