1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Göteborg Uçak Bileti

Goteborg Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Liseberg Eğlence Parkı
  2. Göteborg Botanik Bahçesi
  3. Göteborg Operası
  4. Göteborg Sanat Müzesi

1. Liseberg Eğlence Parkı

Liseberg Eğlence Parkı, İskandinavya’nın en büyük eğlence parklarından birisidir. Eğer eğlenmek istiyorsanız buraya uğramanız mutlaka öneririz. Gencinden yaşlısına, herkese hitap eden bu parktan eğlenmeden çıkan yok denecek kadar az.

Liseberg Eğlence Parkı

2. Göteborg Botanik Bahçesi

Göteborg Botanik Bahçesi, 1923 yılında açılmış olan bu botanik park ise İsveç’in en büyük parklarından. Yaklaşık 170 hektarlık alanıyla ziyaretçilerine geniş alanlar, yaklaşık 10 binden fazla farklı türden bitkiyi gezip görebilecekleri bir ortam sunuyor.

Göteborg Botanik Bahçesi

3. Göteborg Operası

Göteborg Operası, opera severleri ilgilendirecek bir yer gibi dursa da mimarisiyle bile büyüleyen bir yer aslında. Gittiğinizde göreceğiniz gibi eşsiz ve güzel olan sadece operadaki etkinlikler değil, binanın mimarisi de bir o kadar güzel.

Göteborg Operası

4. Göteborg Sanat Müzesi

Göteborg Sanat Müzesi’ni müze ve sanatseverler için de ayrıca tavsiye etmekteyiz. Burada onlarca ama her biri eşsiz sanat eserlerini inceleyebilir, vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Biz gezeceğiniz yerleri anlatırken, sizler uçak biletlerinizi alın, erken rezervasyon gibi fırsatları kaçırmayın.

Göteborg Sanat Müzesi

Goteborg hakkında daha fazla şey keşfet!

Göteborg'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Göteborg'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Sanat, bilim ve sporun değer gördüğü bu kentte bu alanlarla ilgili festivaller de düzenlenir. Festivallere halk yoğun ilgi gösterir. Göteborg ziyaretinizde katılmanızı tavsiye ettiğimiz etkinlikler şöyle:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Göteborg Uçak Bileti