1. Anasayfa
  2. Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Elazığ Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Elazığ’a İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinden direkt uçuş mevcuttur. Yurt dışından ise Hannover şehrinden Elazığ’a direkt uçuş yapabilirsiniz. Diğer yurt dışı şehirlerinden ise bir aktarma yaparak Elazığ’a gidebilirsiniz. İzmir ile Elazığ arası uçuş süresi ortalama 1 saat 45 dakika sürmektedir. İstanbul ile Elazığ arası uçuş süresi ortamla 1 saat 55 dakika sürmektedir. Ankara ile Elazığ arası uçuş süresi ise ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir. En hızlı ulaşım yolu olan uçakla Elazığ’a gitmeyi tercih ederseniz Elazığ uçak biletinizi de en hızlı şekilde online olarak alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Elazığ’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Elazığ Hakkında
  3. Elazığ Ne Yenir?
  4. Elazığ Nerede Yenir
  5. Elazığ Gezilecek Yerler
  6. Elazığ Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Elazığ’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Elazığ'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Elazığ Otel Tavsiye

Elazığ’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Elazığ’a ve çevresindeki bölgelere Elazığ Havalimanı hizmet vermektedir.

Elazığ Havalimanı

Elazığ Havalimanı, Türkiye’nin en köklü havalimanlarından biridir, 1940 yılında inşa edilmiştir. Elazığ Havalimanı, Türkiye’nin sivil kategorideki ilk havalimanlarından biridir. Doğu Anadolu Bölgesi’nin ise en yoğun havalimanlarından biri olan Elazığ Havalimanı, sadece 2017 yılında 1 milyon 30 bine yakın ziyaretçiyi ağırlamıştır. Elazığ Havalimanı, Akçakiraz ilçesine bağlı Havalimanı Caddesi’nde yer almaktadır. Elazığ şehir merkezine uzaklığı ise 12 kilometredir. Elazığ Havalimanı’ndan Elazığ şehir merkezine gitmek için üç vasıta bulunmaktadır:

Havaş servisleri ile Elazığ Havalimanı’ndan Elazığ şehir merkezinin herhangi bir noktasına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havaş servisleri ile Elazığ şehir merkezine olan yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 30 dakika sürecektir. Havaş servislerinin bilet ücreti ise 10 liradır.

Taksi ile Elazığ Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Yolcu çıkış kapılarının önünde 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Elazığ Havalimanı’nda bulunan avis, enterprise ve europcar araç kiralama ofislerinden değişken fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz.

Elazığ'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Elazığ, yakın bir zaman önce büyük bir depremle karşılaşmış ve ağır zararlar almış bir şehrimizdir. Halen bu depremin yaralarını sarmaya çalışan Elazığ’da küçük şiddete sarsıntılar sık sık gerçekleşmektedir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz