1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Denver Uçak Bileti

Denver Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Evans Dağı
  2. Cheesman Park
  3. Denver Sanat Müzesi
  4. Red Rocks Park

1. Evans Dağı

Evans Dağı’nı eğer maceracı ve doğacı bir kişiyseniz Denver ziyaretinizde mutlaka ziyaret etmelisiniz. Tırmanışçıları kendine çeken Evans Dağı yolculuğunuzda vahşi yaşama da şahitlik edebilirsiniz. Hem tırmanma deneyimini kazanırsınız hem de Denver’ın doğa hayatını tüm canlılığıyla görürsünüz.

Evans Dağı

2. Cheesman Park

Cheesman Park’ı Denver ziyaretinizde mutlaka gezip görmelisiniz. Burası yanında bulunan botanik bahçesiyle de ünlenmiş bir parktır. Denver, Amerika’nın en büyük botanik bahçelerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Denver Botanik Bahçeleri, Cheesman Park’ın yakınında bulunmaktadır. Bu yeşilin her tonunu barındıran yerde dünyanın çeşitli yerlerinden gelen bitkileri görebilirsiniz.

Cheesman Park

3. Denver Sanat Müzesi

Denver Sanat Müzesi’ni sanata ilginiz varsa Denver’a gittiğinizde mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bölgenin en ünlü müzesi olan bu sanat müzesinde çok sayıda ünlü sanat eseri sergilenmektedir. Bu bölgede yaşamış dünyaca ünlü ressamların resimleri de bu müzede sergilenmektedir.

Denver Sanat Müzesi

4. Red Rocks Park

Red Rocks Park, Denver’ın ünlü parklarından biridir. Bu parklarıyla ünlü kente gitmişken Red Rocks Park’a gitmeden olmaz.

Red Rocks Park

Denver hakkında daha fazla şey keşfet!

Denver’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Denver’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Denver Uçak Bileti