1. Anasayfa
  2. Cincinnati Uçak Bileti

Cincinnati Uçak Bileti

Cincinnati Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Cincinnati Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Cincinnati’ye ülkemiz üzerinden özellikle de İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinden uçuşlar mevcut. İstanbul – Cincinnati arasında her gün 10’dan fazla sefer gerçekleştirilmektedir. Cincinnati’ye ülkemizden en çok uçuş gerçekleştiren havayolu firmaları sırasıyla Delta Air Lines, American Airlines, United Airlines, Air Canada ve Lufthansa’dır. Eğer uçak biletinizi erkenden alacak olursanız erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmanız mümkündür.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Cincinnati’ye Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Cincinnati Hakkında
  3. Cincinnati Ne Yenir?
  4. Cincinnati Nerede Yenir
  5. Cincinnati Gezilecek Yerler
  6. Cincinnati Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Cincinnati'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Cincinnati'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Cincinnati Otel Tavsiye

Cincinnati'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Şehre Cincinnati Mnpl Havalimanı ve Nth Kentucky Havalimanı olmak üzere iki ayrı havalimanından ulaşmak mümkündür. Bu havalimanlarından seçtiğiniz birisi varış noktası olan online uçak biletini sitemizden alabilirsiniz.

Cincinnati Mnpl Havalimanı

Cincinnati’de yer alan havalimanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 8 kilometredir. Şehir merkezi ile arası az mesafe olan bu havalimanı, işlek şekilde kullanılmaktadır. Şehrin merkezine birçok alternatif ulaşım aracı mevcuttur. Bu ulaşım araçları ise şunlardır:

Otobüs, Cincinnati Mnpl Havalimanı’ndan Cincinnati’ye ulaşımda kullanabileceğiniz aktif bir ulaşım aracıdır. Eğer otobüslerle ulaşımınızı sağlamak isterseniz 2x otobüsü sabahtan gece yarısına kadar şehir merkezine ulaşım konusunda hizmet veriyor. Üstelik diğer seçeneklere göre otobüs daha uygun bir fiyata şehir merkezine ulaşmanızı sağlıyor.

Taksi ile de daha rahat bir yolculuk geçirerek şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Cincinnati Mnpl Havalimanı içerisindeki veya etrafındaki taksi duraklarından taksi çevirebilirsiniz. Üstelik havalimanı ile şehir merkezi arası mesafe fazla olmadığından ücret de az tutacaktır.

Araç kiralamak ise Cincinnati Mnpl Havalimanı’ndan Cincinnati şehir merkezine ulaşımda üçüncü seçeneğiniz. Ayrıca belirtmek gerekir ki daha rahat ve konforlu bir yolculuk isteyenler için havalimanındaki birçok araç kiralama firması arasından araç kiralamak en mantıklısı. Kiralanan bu araç ile şehir merkezine gidilecek en kestirme yol ise I-75 N yoludur.

Nth Kentucky Havalimanı

Her yıl yaklaşık 7 milyon yolcu ağırlayan Nth Kentucky Havalimanı, 1944 de hizmet vermeye başlamıştır. Bu havalimanının Cincinnati şehir merkezine uzaklığı hemen hemen 16 kilometreyi bulmaktadır. Yine diğer havalimanında olduğu gibi birçok alternatif ulaşım seçenekleri bu havalimanında da mevcuttur. Nth Kentucky Havalimanı’ndan Cincinnati şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıtalardan birini kullanabilirsiniz.

Otobüs ile oldukça ucuza şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüs için ise yine 2x numaralı megabüsleri kullanabilirsiniz. Yaklaşık olarak 2 saate kadar şehir merkezine varmış olacaksınız.

Taksi ile fazla beklemeden, direkt olarak Cincinnati şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Eğer taksiyle gidecekseniz bu havalimanından daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. 

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Nth Kentucky Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Eğer araç kiralayarak gitmeyi düşünüyorsanız I-75 N üzerinden yaklaşık 20 dakikaya şehir merkezine varabilirsiniz.

Cincinnati'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Festivallerin tarihlerinin değişebilme ihtimaline karşın gitmeden önce kontrol edilmesi önerilmektedir. Ayrıca havalimanından Cincinnati şehir merkezine ulaşımda taksi tercih edilecekse gitmeden önce gidilecek yer ve ücret konusunda taksiciyle anlaşılmalıdır. Eğer şehri gezmekten çok bilgilenmekte isteniyorsa tur firmalarıyla iletişime geçerek bir rehber eşliğinde gezilmesi önerilir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz