1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gezilecek Yerler
  4. Cincinnati Uçak Bileti

Cincinnati Gezilecek Yerler

28 Ocak 2021 19:35
  1. Ohio Nehri
  2. Cincinnati Zoo & Botanical Garden
  3. Over-the-Rhine
  4. The Museum of Natural History

1. Ohio Nehri

Ohio Nehri, görenleri büyüleyen bir doğa harikasıdır. Cincinnati’nin ise Ohio Nehri kıyısına kurulduğunu söylemiştik, Cincinnatie’ye geldiğinizde Ohio nehri boyunca harika bir tekne turu yapabilirsiniz. Tur boyunca eşsiz yapılara ve köprülere şahit olabilirsiniz.

Ohio Nehri

2. Cincinnati Zoo & Botanical Garden

Cincinnati Zoo & Botanical Garden, şehrin hatta eyaletin en eski hayvanat bahçelerinden biridir. Bünyesinde yaklaşık 700 kadar hayvan barındırmaktadır. Botanik bahçesi ise hemen hemen üç bine yakın bitkiye ev sahipliği yapmaktadır. Cincinnati’nin doğasına, hayvanlar alemine göz atmak isterseniz buraya gidebilirsiniz.

Cincinnati Zoo & Botanical Garden

3. Over-the-Rhine

Over-the-Rhine, neredeyse Amerika’nın tüm tarihine seyirci olmuş olan bölgedir. Bu tarihsel bölge, tam 943 tane yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde Cincinnati Senfoni Orkestrası ve Operası’nı da barındırmaktadır. Bugün bile büyük bir ilgiyle takip edilen senfoni orkestrasının kökleri Almanlara yani 19. yüzyıla kadar uzanmaktadır.

Over-the-Rhine

4. The Museum of Natural History

The Museum of Natural History, şehrin hemen merkezinde yer alan ve gezilip görülmesi gereken önemli bir müzedir. Bu müzede Cincinnati’nin ve çevresindeki bölgelerin doğa tarihi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dinozor iskeletleri ve arkeolojik kazılarda bulunmuş bazı önemli nesneler burada sergilenmektedir.

The Museum of Natural History

Cincinnati hakkında daha fazla şey keşfet!

Cincinnati'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Cincinnati'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Cincinnati Uçak Bileti