1. Anasayfa
  2. Cakarta Uçak Bileti

Cakarta Uçak Bileti

Cakarta Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Cakarta Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Maalesef Cakarta’ya Türkiye’den yapılacak uçuşlarda direkt uçuş yapılamıyor. Uçuş yapılacak şehrin havalimanına göre değişiklik göstermekle beraber, en az 2 veya 3 aktarma yaparak Cakarta’ya ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuz için Türkiye-Cakarta güzergahında sık sefer düzenleyen Türk Hava Yolları, Qatar Airways ve Pegasus’tan birini tercih edebilirsiniz.

Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı varış noktası olan online uçak biletinizi sitemizden hiç vakit kaybetmeden ve oldukça uygun fiyata alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Cakarta’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Cakarta Hakkında
  3. Cakarta Ne Yenir?
  4. Cakarta Nerede Yenir
  5. Cakarta Gezilecek Yerler
  6. Cakarta Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Cakarta'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Cakarta’da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Cakarta Otel Tavsiye

Cakarta'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Türkiye’den Cakarta’ya gitmek için Cakarta’da varabileceğiniz bir uluslararası havalimanı vardır o da Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı’dır. Sokarno-Hatta Uluslararası Havalimanı varışlı online uçak biletinizi sitemiz üzerinden, yalnızca iki dakikanızı ayırarak satın alabilirsiniz.

Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı

Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı, ismini Endonezya’nın önemli devlet adamlarından biri olan Soekarno’dan almaktadır. Havalimanı, sadece Endonezya’nın değil dünyanın en yoğun havalimanları arasında yer almaktadır. Sadece 2014’te 57 milyon civarında insan, bu havalimanını ziyaret etmiştir. Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı, Cakarta’nın kuzeybatı tarafında ve Cakarta’ya yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı’ndan Cakarta şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıta seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz:

Tren ile Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı’ndan Cakarta’ya olan ulaşımınızı toplu taşıma ile ve oldukça ucuza gerçekleştirme imkanını yakalayabilirsiniz. Havalimanı içerisindeki tren durağından KA Bandara’nın işlettiği Manggarai tren seferine binmeniz gerekmektedir. Bu tren ile yarım saat yolculuktan sonra Duri durağından Loop Line’ın işlettiği Bogor isimli trene binmeniz gerekmektedir. Bu tren ile Cakarta şehir merkezinin tren durağı olan Stasiun Tanahabang durağına gidebilirsiniz.

Taksi ile toplu taşımanın aktarma derdi olmadan hızlı ve konforlu bir şekilde Cakarta şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı içerisinden taksi çevirebilirsiniz.

Araç kiralamayı tercih ederek Cakarta’ya havalimanından ulaşımınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı içerisinde yer alan yerel araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilir ve kiraladığınız bu araç ile Jl. Tol Pelabuhan yolunu takip ederek kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Cakarta'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Cakarta’da Endonezya’nın diğer kentlerine nazaran daha az bir hijyen sorunu olsa da yine de tozdan ve çevre kirliliğinden korunmak için geziniz süresince maske takmanızı öneririz. Cakarta’nın güney yarım kürede bulunan bir şehir olduğunu da mevsim farklılıkları açısından belirtmeliyiz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz