1. Anasayfa
  2. Bingöl Uçak Bileti

Bingöl Uçak Bileti

Bingöl Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Bingöl Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Bingöl’e İstanbul ve Ankara’dan direkt uçuş yaparak ulaşabilirsiniz. Diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Bingöl’e ulaşabilirsiniz. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet ise Bingöl’e sık sefer düzenlemektedir. İstanbul ile Bingöl arası uçuş süresi ortalama 1,5 saat sürmektedir. Ankara ile Bingöl arası ise ortalama 1 saat 20 dakika sürmektedir. Bingöl’e hızlı ve kolay ulaşım için uçakla gitmeyi tercih edebilir ve ucuz uçak biletlerini ise sitemizde bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Bingöl’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Bingöl Hakkında
  3. Bingöl Ne Yenir?
  4. Bingöl Nerede Yenir
  5. Bingöl Gezilecek Yerler
  6. Bingöl Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Bingöl’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Bingöl'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Bingöl Otel Tavsiye

Bingöl’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Bingöl’e ve yakın yerlerine Bingöl Havalimanı hizmet vermektedir.

Bingöl Havalimanı

Bingöl Havalimanı, 2013 yılında hizmete girmiş sivil kategoride bir havalimanıdır. Yolcu trafiği yoğun olmayan Bingöl Havalimanı’nı yılda ortalama 160-170 bin kişi ziyaret etmektedir. Bingöl Havalimanı, Bingöl şehir merkezinin güneydoğusunda, Çeltik Suyu Köyü’nde yer almaktadır ve şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 20 kilometredir. Bingöl Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta vardır:

Otobüs ile Bingöl Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bingöl Havalimanı’ndan iki otobüs servisi hareket etmektedir. Bu otobüsler Bingöl’ün hemen hemen her noktasına gitmektedir. Otobüs ile şehir merkezine ulaşımı tercih ederseniz yolculuğunuz yaklaşık 20 dakika sürektir. Otobüslerin bilet fiyatı ise 9 liradır.

Taksi ile Bingöl Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımı tercih edebilirsiniz. İç ve dış hatlar terminallerinin yolcu çıkış kapılarının önünde 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz.

Kiraladığınız araç ile de Bingöl Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. Bingöl Havalimanı’nda araç kiralama ofisleri bulunmaktadır.

Bingöl’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Bingöl’e kış aylarında gelmeyi tercih ederseniz dondurucu soğuklarına karşı hazırlıklı gelmenizi tavsiye ederiz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz