1. Anasayfa
  2. Austin Uçak Bileti

Austin Uçak Bileti

Austin Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Austin Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Türkiye üzerinden yukarıda bahsettiğimiz firmaların web sitelerinden online uçak bileti al tuşunu kullanarak biletinizi alabilirsiniz. Çeşitli havaalanlarından kalkış olduğu gibi en sık İzmir, İstanbul gibi şehirlerden uçuşlar mevcuttur. Özellikle İstanbul üzerinden Austin’e günlük 30 adet uçuş düzenlenmektedir. Ortalama bilet fiyatları en ucuz tek yön uçuş bileti mayıs ayı için geçerli 1.994 TL dan başlamaktadır. En düşük gidiş dönüş uçak bileti ise 3.324 TL dan başlamaktadır. Eğer biletinizi en uyguna getirmek istiyorsanız tatil planınızdan en az 56 gün kadar öncesinden rezervasyonunuzu yapmanız gerekmektedir.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Austin'e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Austin Hakkında
  3. Austin Ne Yenir?
  4. Austin Nerede Yenir
  5. Austin Gezilecek Yerler
  6. Austin Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Austin'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Austin'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Austin Otel Tavsiye

Austin'deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Austin'de Austin-Bergstrom havaalanı isimli bir tane havalimanı bulunmaktadır.

Austin-Bergstrom havaalanı

Şehir içerisinde bir tane havaalanı bulunmaktadır. O havaalanı da Austin-Bergstrom Havaalanıdır. Austin-Bergstrom Havaalanından şehir merkezine yaklaşık uzaklık 11 kilometredir. Toplu taşıma araçları pek yoktur bu nedenle şehir merkezine en iyi ihtimalle taksiyle ya da araç kiralayarak kendiniz gidebilirsiniz. Şehir içerisinde de toplu taşıma veya tramvay gibi tren hatları olmadığından araç kiralamanız sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca benzin fiyatları türkiyeden daha ucuz olacağından bütçenizi de çok sarsmayacaktır. eDreams gibi sitelerden sorguladığımızda fiyatlar 300 TL ye araç kiralayabileceğiniz gibi tercih ettiğiniz araç tipi ve konforuna göre 600 TL ve üzerine de çıkabiliyor. 

Türkiye ve Austin şehri arasında en sık uçan havayolu firmaları, United Airlines, American Airlines, Delta Air Lines, Lufthansa ve Türk Hava Yolları. Bu firmalarında en çok tercih ettiği rota İstanbul – Austin olup, United Airlines ve American Airlines gibi şirketler bu rotada en çok uçan hava yolları firmalarındandır.

Austin'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Festival ve Önemli günlerin tarihlerinde değişiklikler olabilir gitmeden önce ilgili festivalleri internet üzerinden kontrol etmeniz tavsiye edilir. Taksi kullanacaksanız binmeden önce gideceğiniz yeri söyleyerek ücretini sormanız, olası tartışmaların önüne geçecektir. Austin kentinde araç kiralamak sizin için daha faydalı olabilir. İstediğiniz özelliklerde araçları araç kiralama şirketleri üzerinden online ya da birebir görüşmelerle bütçenize uygun olarak kiralamanız mümkündür.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz