1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Nerede Yenir
  4. Astana Uçak Bileti

Astana Nerede Yenir

28 Ocak 2021 19:34
  1. Sattj
  2. Saksaul
  3. Line Brew Astana
  4. MÖKKI

1. Sattj

Sattj adlı restoranda akşam yemeğinizi ferah ve nezih bir ortamda yiyebilirsiniz. Üstelik bu restoranda Astana yemeklerinin lezzetinin tadına doyasıya varabilirsiniz. Açık hava bölümü de olan bu restoran, Astana’ya gelenlerin ilk tercih ettiği restorandır.

Sattj

2. Saksaul

Saksaul, size Kazak yemeklerini en özel sunumlarla tattıracak olan restorandır. Merak ettiğiniz çoğu Kazak yemeğini bu restoranda bulabilirsiniz. Üstelik merkezi bir yerde olması nedeniyle kolayca ulaşabileceğiniz bir restorandır.

Saksaul

3. Line Brew Astana

Line Brew Astana, biftek sevenler için birebir olan restorandır. Bu restoranda akşam yemeğinizi yerseniz daha önce hiç bu kadar lezzetli biftek yemediğinizin farkına varabilirsiniz. Ancak sizi şu konuda uyarmalıyız, Line Brew Astana restoranında yalnızca nakit ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Line Brew Astana

4. MÖKKI

MÖKKI adlı restoran ise Astana şehrinin en popüler restoranlarından biridir. Kazak mutfağına özgü yemekleri bu restoranda tadabilir, sevdiklerinizle keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

MÖKKI

Astana hakkında daha fazla şey keşfet!

Astana Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Astana Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

Astana’da gece hayatının ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz bazı mekanlar ise şunlardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Astana Gezilecek Yerler

Astana Gezilecek Yerler

Astana’ya gidince ne yaparım diye düşünüyorsanız, merak etmeyin onu da düşünüp sizin için Astana’nın gezilip görülmesi gereken yerlerini listeledik:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Astana Ne Yenir?

Astana Ne Yenir?

Astana’nın yemekleri de soğuğu kadar ün salmıştır. Ben soğuk falan dinlemem Astana yemeklerini yerinde yemek isterim derseniz online uçak biletinizi sitemizden kolaylıkla alabilir, Astana lezzetlerini yerinde tadabilirsiniz. Dillerden düşmeyen Astana lezzetleri ise şunlardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Astana Uçak Bileti