1. Anasayfa
  2. Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Adıyaman Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Adıyaman’a online ucuz uçak biletini sitemizden rahatça bulabilirsiniz. Adıyaman Havalimanı’na İstanbul ve Ankara şehirlerinden direkt uçuş yapmak mümkündür. Diğer Türk şehirlerinden ise bir aktarma yaparak Adıyaman’a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Adıyaman Havalimanı’na sık uçuşu bulunan hava yolları ise Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet hava yollarıdır. Yurt dışındaki şehirlerden ise bir veya iki aktarma yapılarak Adıyaman’a ulaşılabilmektedir. İstanbul ile Adıyaman arası uçuş süresi ortalama 1 saat 5 dakika sürmektedir. Ankara ile Adıyaman arası ise uçakla ortalama 1 saat 10 dakika sürmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli tarihi şehirlerinden biri olan Adıyaman’a gitmek isterseniz sitemizden online uçak biletinizi alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Adıyaman’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Adıyaman Hakkında
  3. Adıyaman Ne Yenir?
  4. Adıyaman Nerede Yenir
  5. Adıyaman Gezilecek Yerler
  6. Adıyaman Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Adıyaman’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Adıyaman'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Adıyaman Otel Tavsiye

Adıyaman'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Adıyaman’a ve çevresindeki bölgelere Adıyaman Havalimanı hizmet vermektedir.

Adıyaman Havalimanı

Adıyaman Havalimanı, 1998 yılında kurulmuş olan sivil kategoride bir havalimanıdır. Son dönemde hızla geliştirilen Adıyaman Havalimanı’nın yolcu kapasitesi ise bir milyon kişidir. Yolcu trafiğe ise fazla yoğun değildir. Sadece 2017 yılında 259 bine yakın kişi Adıyaman Havalimanı’nı ziyaret etmiştir. Adıyaman Havalimanı Merkez ilçesinde bulunmaktadır ve Adıyaman’ın şehir merkezine olan uzaklığı 20 kilometredir. Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için ise üç vasıta mevcuttur:

Otobüs ile Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Baytur Taşımacılık otobüsleri şehir merkezine gitmektedir. Otobüs ile yolculuğunuz ortalama 45 dakika sürecektir. Bu otobüslerin bilet fiyatı ise 10 liradır.

Taksi ile Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. İç hatlar terminali yolcu çıkış kapısı önünde 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz.

Kiraladığınız araç ile de şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç kiralama ofislerini Adıyaman Havalimanı’nın içerisinde bulabilirsiniz. Avis ve Çınar Adıyaman Havalimanı’nda araç kiralayabileceğiniz ofislerdir.

Adıyaman’da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Adıyaman’ın şehir merkezi küçüktür ve çevresindeki diğer şehirlere göre fazla gelişmemiştir. Bu konuda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çiğ köftenin nereye ait bir yemek olduğu konusunda Şanlıurfa ile tartışmaya giren Adıyaman’da çiğ köftenin Şanlıurfa’ya ait olduğunu söylerseniz kendinizi tartışma içerisinde bulabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz