1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Zürih Uçak Bileti

Zürih Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. Bar Enge
  2. Widder Bar & Kitchen
  3. Raygrodski Bar
  4. Jules Verne Panoramabar

1. Bar Enge

Bar Enge, oldukça rahat bir mekândır. Müşterileri daha çok yerlilerden oluşsa da turistlerden de talep çoktur. Müzik seçimleri ve biraları oldukça güzeldir. Gruplarla takılmak için de bu bar uygundur.

Bar Enge

2. Widder Bar & Kitchen

Widder Bar & Kitchen, hem restoran hem de bar olan bu mekan viskileriyle ünlenmiştir. Burada yaklaşık 300 farklı ülkeden ülkelere özgü tatlarda viski servis edilmektedir. Ayrıca şarapları da bir o kadar lezzetlidir, aperatiflerden bahsetmiyoruz bile!

Widder Bar & Kitchen

3. Raygrodski Bar

Raygrodski Bar, çok çeşitte alkollü içeceğin adresidir. Kokteyllerinin oldukça güzel olduğu bu barın da müşteri genellikle yerliler olmasına rağmen yabancılara karşı oldukça sıcak bir tutum mevcut. Burada alkollü içeceklerin diğer barlara göre bir tık daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Raygrodski Bar

4. Jules Verne Panoramabar

Jules Verne Panoramabar, bizce turistlerin de çok sevdiği mekanlardan. Çünkü kuşbakışı Zürih’e bakarken bira yudumlamak oldukça keyifli olsa gerek. Ortamıyla ve manzarasıyla ünlenen bu bara uğramanızı özellikle öneriyoruz.

Jules Verne Panoramabar

Zürih hakkında daha fazla şey keşfet!

Zürih'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Zürih'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Zürih Gezilecek Yerler

Zürih Gezilecek Yerler

Zürih kentinde gezebileceğiniz o kadar çok yer vardır ki ufacık bir tatile sığdırmak oldukça zordur. Eğer Zürih uçak biletinizi sitemizden alarak hazır ettiyseniz, sizler için mutlaka görmeniz gereken yerleri sıralayacağız. 

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Zürih Uçak Bileti