1. Anasayfa
  2. Zonguldak Uçak Bileti

Zonguldak Uçak Bileti

Zonguldak Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Zonguldak Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Zonguldak’a İstanbul’dan direkt uçuş ile gidebilirsiniz. Türkiye’deki diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Zonguldak’a gidebilirsiniz. Yurt dışından ise Munster Osnabruck şehrinden Zonguldak’a direkt uçuş yapabilirsiniz. İstanbul ile Zonguldak arası uçuş süresi ise ortalama 1 saat 10 dakikadır. Uygun fiyatlı uçak biletinizi sitemizden kolaylıkla alarak Zonguldak’a uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Zonguldak’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Zonguldak Hakkında
  3. Zonguldak Ne Yenir?
  4. Zonguldak Nerede Yenir
  5. Zonguldak Gezilecek Yerler
  6. Zonguldak Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Zonguldak’ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Zonguldak'ta Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Zonguldak Otel Tavsiye

Zonguldak'taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Zonguldak’a ve çevresindeki bölgelere Zonguldak Havalimanı hizmet vermektedir.

Zonguldak Havalimanı

Zonguldak Havalimanı, 1999 yılında inşa edilmiş sivil kategoride bir havalimanıdır. Yolcu trafiği çevresindeki havalimanlarına göre yoğun değildir. 2017 yılında sadece 25 bine yakın kişi bu havalimanını ziyaret etmiştir. Zonguldak Havalimanı’na Çaycuma Havalimanı adı da verilmektedir. Zonguldak Havalimanı, Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Hacılar Köyü’nde yer almaktadır. Zonguldak Havalimanı’nın Zonguldak şehir merkezine uzaklığı ise 46 kilometredir. Zonguldak Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Otobüs ile Zonguldak Havalimanı’ndan Zonguldak şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Saltukova yolu üzerinden geçen belediye otobüsleri ile şehir merkezine ortalama 1 saat 20 dakikada gidebilirsiniz. Bu otobüslerin ücreti ise 2,5 liradır.

Taksi ile hızı bir şekilde Zonguldak Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. Termşnain yolcu çıkışı kapısı önünde taksileri bulabilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz ortalama 50 dakika sürecektir.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Esnek fiyata aracınızı araç kiralama ofislerinden kiralayabilirsiniz.

Zonguldak'ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Şehrin canlılığı günden güne azalmaktadır. Bunun sebebiyse küçük çaplı göçlerin kısa vadede etki etmese de uzun vadede şehrin canlılığının gitmesine neden olmaktadır. Zonguldak’a gittiğinizde şehrin bazı bölgelerinin terk edilmiş şehir gibi gelmesi bu yüzdendir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz