1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Üsküp Uçak Bileti

Üsküp Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. Havana Club
  2. Colosseum
  3. Kino Karpos
  4. Old School Cafe
  5. Irish Pub
  6. Jukebox

1. Havana Club

Havana Club, Şehir merkezinde yer alan mekanda canlı müzik eşliğinde dans edebilirsiniz. Zaten atmosferinden dolayı şehrin en iyi gece kulübü sayılmaktadır. İçeri girişte 2 Euro gibi bir ücret talep ediyorlar sizden. Ondan sonrası normal içki fiyatlarıyla geceye devam edebilirsiniz.

Havana Club

2. Colosseum

Colosseum, Bir açık hava kulübüdür ve şehir parkının orada bulunmaktadır. Gece yıldızları seyrederek DJ’lerin anlı müziğini dinleyerek ışıklar altında dans edebilirsiniz. Ancak şöyle bir kuralları var: spor kıyafetlerle asla içeri giremiyorsunuz!

Colosseum

3. Kino Karpos

Kino Karpos, Güneşin henüz tepede olduğu saatlerde normal bir kafe gibi hizmet veren mekan havanın kararmasıyla çılgın partilere ev sahipliği yapmaya başlıyor. Özellikle gençlerin tercih ettiği odlukça işlek noktalardan biri. Gençlere hitap etmesi bakımından da fiyatlar aşırı pahalı değidir.

Kino Karpos

4. Old School Cafe

Old School Cafe, Adını çalmayı tercih ettikleri parçalardan alan mekanda Old School müzik meraklılarıyla içkinizi yudumlayabilir ve gece eğlencelerine katılabilirsiniz. Aslında konsepti hariç klasik bir bar olduğu için fiyatlar aşırı pahalı değildir. Bunun yanında birbirine yakın masalar, küçük bir iç hacimle beraber bu mekan tüm samimiyetiyle size kapılarını açmaktadır.

Old School Cafe

5. Irish Pub

Irish Pub, merkezde bulunmasıyla ve bazen düzenledikleri ödüllü içki yarışmalarıyla adını duyurmuş Pub’da hem yemeinizi yiyebilir hem deiçkinizi yudumlayıp keyfinize bakabilirsiniz. Sıcak ve samimi atmosferi kaliteli İrlanda yemekleriyle karşınızda olan bir mekan.

Irish Pub

6. Jukebox

Jukebox, Saat gece 1 gibi eğlence yerleri kapanmaya başladığında eğlence şehir merkezinin biraz dışındaki bu yere kaymaktadır. Merkeze 5 dakikalık mesafede bulunur ve çılgın partileriyle tanınır.

Jukebox

Üsküp hakkında daha fazla şey keşfet!

Üsküp Nerede Yenir

Üsküp Nerede Yenir

Üsküp'ün yöresel mutfağının birbirinden güzel yemeklerini canınız çektiyse sıra geldi bu yemekleri nerede yiyebileceğinize! Üsküp'te ünlü restoranlar nelerdir, sizin için araştırdık ve bir liste oluşturduk. Üsküp ziyaretinizde bu restoranlara gidebilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Üsküp Otel Tavsiye

Üsküp Otel Tavsiye

Üsküp'te güvenli ve her bütçeye uygun konaklanabilecek yerleri sizin için araştırdık. Üsküp'te nerede kalınır, buradan bakabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Üsküp'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Üsküp'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Üsküp'te katılabileceğiniz bazı festivalleri sizin için bir araya getirdik. Seyahat tarihlerinizi bu listeyle karşılaştırabilir ve dilediğiniz bir etkinliğe katılabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Üsküp Gezilecek Yerler

Üsküp Gezilecek Yerler

Üsküp'e uçak biletinizi aldıysanız fakat nereleri gezebileceğinizi bilmiyorsanız sizin için Üsküp'te gezilecek yerleri araştırdık. Üsküp'te neler yapılır, buradan okuyabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Üsküp Ne Yenir?

Üsküp Ne Yenir?

Hem farklı kültürlerin hakimiyetine girmiş olmasının verdiği zengin kültür hem de hayvancılık uğraşından gelen et yemeği kültürüne sahip Üsküp’te sadece yemek değil tatlı ve kendilerine has içecekler konusunda da deneyebileceğiniz tatlar var.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Üsküp Uçak Bileti