1. Anasayfa
  2. Timisoara Uçak Bileti

Timisoara Uçak Bileti

Timisoara Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Timisoara Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Timisoara’ya ülkemizden ulaşmak mümkündür. Ancak direkt uçuş maalesef yoktur. En az bir aktarmalı uçuşlar İstanbul üzerinden düzenlenmektedir. En çok sefer düzenlenen şehirler Ankara, İstanbul ve İzmir’dir. Bu hattı en sık kullanan havayolu firmaları Lufthansa, Türk Hava Yolları, Tarom, KLM Royal Dutch Airlines ve Austrian’dır. Ayrıca en ucuz uçak bileti bulabileceğiniz ay Aralık ayıdır.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Timisoara'ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Timisoara Hakkında
  3. Timisoara Ne Yenir?
  4. Timisoara Nerede Yenir
  5. Timisoara Gezilecek Yerler
  6. Timisoara Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Timisoara'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Timisoara'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Timisoara Otel Tavsiye

Timisoara'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Şehirde uluslararası düzeyde hizmet veren Timișoara Traian Vuia Uluslararası Havaalanı adında bir havaalanı vardır. Yıllık yaklaşık 1.5 milyon yolcuya hizmet veren bu havaalanı şehir merkezine 15 kilometre kadar uzaklıktadır.

Timișoara Traian Vuia Uluslararası Havaalanı

Ülkemizden bu havaalanına gidecekseniz, bilet almak için dışarıya çıkmak istemiyorsanız hemen sitemizden online olarak uçak biletinizi alabilirsiniz. Timișoara Traian Vuia Uluslararası Havaalanından şehir merkezine gidebileceğiniz birçok yol vardır. Bunlardan en yaygın kullanılanı taksidir. 

Taksiyle, şehir merkezine 15 kilometre kadar uzakta olması nedeniyle toplu taşımayla uğraşmak istemeyenler genellikle taksiyi tercih ediyorlar. Şehir merkezine ulaşmak için havaalanının dışındaki taksi durağına ilerleyerek gidebilirsiniz. Taksi ücreti yaklaşık olarak 50 TL civarında olacaktır. 

Araç Kiralayarak, eğer şehir merkezinden sonra gideceğiniz çok fazla yer varsa elbetteki taksiden daha mantıklı bir seçim olacaktır. Araç kiralamak için online hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Şahsi araç ile Strada Aeroportului ve DN6/E70 üzerinden hızlıca şehir merkezine varabilirsiniz. 

Toplu Taşımayla, belli saatlerde kalkan tek otobüs ile toplu taşıma konusunda birazcık sınıfta kalıyor Timisoara kenti maalesef. E4B otobüsünü kullanarak şehir merkezine varabilirsiniz.

Timisoara'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Eğer festivaller için gidilecekse mutlaka gitmeden önce tarihler tekrardan kontrol edilmelidir. Bazen organizasyon şirketinin elinde olmadan tarihleri değiştirebilmektedir. Eğer kış aylarında gitmek istiyorsanız yanınıza kışlık kıyafet almayı ihmal etmeyin. Eğer ucuz uçak bileti arıyorsanız sitemizden online uçak bileti alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz