1. Anasayfa
  2. Tiflis Uçak Bileti

Tiflis Uçak Bileti

Tiflis Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Tiflis Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Tiflis’e Ankara ve İstanbul şehirlerinden direkt uçuş yaparak gidebilirsiniz. Ankara’dan Tiflis’e uçuş süreniz yaklaşık 1 saat 40 dakika sürecektir. İstanbul’dan ise yaklaşık 2 saat 10 dakika sürecektir. Türkiye’deki diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Tiflis’e gidebilirsiniz. Tiflis’e sıklıkla sefer düzenleyen hava yolu şirketleri ise Pegasus ve Türk Hava Yolları’dır.

Bulunduğunuz şehirden Tiflis’e ucuz uçak bileti arıyorsanız, sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Tiflis’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Tiflis Hakkında
  3. Tiflis Ne Yenir?
  4. Tiflis Nerede Yenir
  5. Tiflis Gezilecek Yerler
  6. Tiflis Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Tiflis’te Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Tiflis'te Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Tiflis Otel Tavsiye

Tiflis'teki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Tiflis şehrine hizmet veren bir havalimanı vardır. Tiflis Uluslararası Havalimanı varışlı online uçak biletinizi sitemiz üzerinden dilerseniz hemen alabilir veya ileri bir tarih için rezerve ettirebilirsiniz.

Tiflis Uluslararası Havalimanı

Tiflis Uluslararası Havalimanı, 1952 yılında kurulmuştur. 2007 yılında havalimanı, daha da geliştirilmiştir ve Gürcistan’ın en gelişmiş havalimanlarından biri olmuştur. Tiflis Uluslararası Havalimanı, Tiflis şehir merkezinin güneydoğusunda yer almaktadır. Şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık 17 kilometredir. Tiflis Uluslararası Havalimanı’ndan Tiflis şehir merkezine ulaşım için ise dört ayrı araç vardır.

Otobüs ile şehir merkezine ulaşımınız daha uygun fiyatlı olacaktır. Tiflis Uluslararası Havalimanı’ndan Tiflis şehir merkezine 37 numaralı otobüs hattı hizmet vermektedir. Gelen yolcu çıkış kapısı önünden bu otobüse binebilirsiniz. Otobüs, yarım saatte bir havalimanından şehir merkezine gitmektedir. Bilet fiyatı ise 0,50 laridir.

Metro ile de şehir merkezine rahatlıkla gidebilirsiniz. Metroya havalimanına 70 metre uzaklıkta olan metro istasyonundan binebilirsiniz. Metro ile Tiflis Uluslararası Havalimanı’nda başlayan yolculuğunuzu Merkez Tren İstasyonu’na kadar devam ettirebilirsiniz. Metro bilet fiyatı ise 0,50 laridir.

Taksi ile şehir merkezine daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak ortalama 25-30 dakika sürecektir.

Araç kiralayarak da şehrin dilediğiniz noktasına gidebilirsiniz. Aracınızı havalimanında bulunan araç kiralama acentelerinden esnek fiyata kiralayabilirsiniz. Kakheti Hwy yolunu kullanarak havalimanından şehir merkezine giderseniz vaktinizden tasarruf etmiş olursunuz.

Tiflis’te Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Tiflis’te gezerken ulaşım aracı kullanmanıza çoğunlukla gerek kalmayacağını belirtmeliyiz. Tiflis küçük bir şehirdir ve gezilecek yerleri birbirine yakın konumdadır. Yürüyerek de çok rahat ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz